Otomobil Fiyatları Artarken Peugeot'dan Yüzde 0 Faizli Kredi Kredi Desteği Devam Ediyor!

Bir yandan otomobil fiyatları artarken diğer yandan Peugeot yüzde 0 faiz oranları ile kredi desteği sunmaya devam ediyor. İşte en uygun taşıt finansmanları…

Otomobil Fiyatları Artarken Peugeot'dan Yüzde 0 Faizli Kredi Kredi Desteği Devam Ediyor!

Otomobil fiyatlarında yaşanan artış sonrasında firmaların indirim kampanyaları ve finansman destekleri de devam ediyor. Son dönemde yaşanan kur farkı ve otomobil sektöründeki krizler nedeniyle yaşanan fiyat artışları birçok kişinin otomobil alma hayallerini ertelemesine neden oldu. Yeni dönemde uygun fiyatlı otomobil almak isteyen vatandaşların büyük bir bölümü ise uygun finansman arayışları içine girdi.

Banka ve finans kurumlarının yanı sıra pek çok otomobil firması da uygun ödeme koşulları ve düşük faiz oranları ile finansman sağlamaya devam ediyor. Son olarak Peugeot tarafından duyurulan kampanya kapsamında birçok modelde geçerli yüzde 0 faiz oranları ve cazip kredi tutarları ile otomobil almak isteyenlere finansman sağlanacak.

Peugeot Finansman Kampanyaları

Peugeot model sıfır otomobil almak isteyenler için firmanın cazip kredi fırsatları devam ediyor. PSA Finans tarafından sağlanan kredi ile Peugeot 208’den Yeni SUV 5008’e, Rifter’den Expert Traveller’a kadar binek, SUV ve ticari araçlarda yüzde 0 faiz oranları ile kredi veriliyor. Dilediğiniz model aracı satın almadan önce en uygun finansman seçeneklerini talep ederek uygun ödeme koşulları ile otomobil sahibi olabilirsiniz.

PSA Finans tarafından sunulan kredi desteği ile 20 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0 faiz oranları ile kredi verilirken, 50 bin TL kredi için 12 ay vade ve yüzde 0,99 faiz oranlarından başlayan cazip kredi oranları uygulanmaktadır.

Taşıt Finansmanlarına İlgi Artıyor

PSA Finans ve Peugeot gibi markalardan sunulan kredi ve indirim fırsatları sayesinde birçok kişi artan fiyatlar karşısında da uygun finansmanlar ile araç sahibi olabiliyor. Taşıt finansmanlarına son dönemde artan yoğun ilgi nedeniyle bankalardan ve finans kurumlarından gelen sıfır faizli kredi destekleri vatandaşların otomobil hayallerine kavuşmasını sağlamaya devam ediyor.

Peugeot’nun sevilen modellerine kolayca sahip olmak için yüzde 0’dan başlayan faiz oranları ile PSA Finans kredilerinden yararlanabilir ve dilediğiniz modelde Peugeot aracı uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz. Otomobil fiyatlarındaki artışların ise yeni yıldan itibaren devam edeceği ifade ediliyor.