Önce Halkbank ardından Ziraat Bankası... Bankalar araç sahiplerine arka arkaya duyurular yapmaya başladı!

Halkbank'ın ardından Ziraat Bankası da kış ayları yaklaşırken araç sahiplerini cebini rahatlatacak bir kampanya duyurdu. İşte bu iki kamu bankasının otomotiv ve lastik kampanyaları...

Finans 12.11.2021 - 17:46 12.11.2021 - 17:46 Ali Parim

Kış ayları yaklaşırken araç sahiplerini lastik değiştirme derdi sardı. Kamu bankaları da araç sahibi müşterilerinin ceplerini bir nebze de olsa rahatlatacak kampanyalar yapmaya başladı. İlk olarak Halkbank, Paraf kartı kullanan müşterilerinin 30 Kasım'a kadar yapacakları 100 bin TL'ye kadar ki otomotiv ve lastik harcamalarında artı 2 taksit imkanı tanıyacağını açıkladı.

Halkbank'ın ardınan Ziraat Bankası da benzer bir kampanyaya imza attı. Banka'dan bir duyuru yapılarak, 31 Aralık 2021 tarihine kadar Bankkart’ın kredi kartı özelliği ile GOODYEAR’da 2-5 taksitli işlemlerde +2 taksit verileceği açıklandı.

ZİRAAT BANKASI'NIN KAMPANYASININ DETAYLARI

Ziraat Bankası'nın söz konusu kampanyasından faydalanmak için öncelikle Bankkart sahibi olmanız gerekiyor. Lastik alışverişinde eğer 2 ila 5 arasında bir taksit yaptıracaksanız, bu kampanya sayesinde artı 2 taksit hakkı daha kazanıyorsunuz. 

HALKBANK'IN KAMPANYASININ DETAYLARI

Daha öncede belirtildiği üzere Halkbank da Paraf kartı kullanan müşterilerine benzer bir imkan tanıyor. Kampanyaya göre; Paraf anlaşmalı lastik ve otomotiv markalarında ve bayilerinde Paraf posundan yapılacak 2-10 taksit aralığındaki işlemlerinizde size artı 2 taksit daha tanınıyor. Üst limiti 100 bin TL olarak belirlenen kampanya, 30 Kasım 2021 tarihinde son buluyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@