Öğretmenleri uçuran hediye Türk Hava Yolları'ndan geldi! Aile üyeleri de faydalanıyor!

Türk Hava Yolları (THY) ,24 Kasım Öğretmenler günü vesilesiyle öğretmenlere bomba bir kampanya hazırladı. Kampanyadan sadece öğretmenler değil aile üyeleri de yararlanabilecek!

Finans 14.11.2021 - 13:10 14.11.2021 - 13:10 Ali Parim

Türkiye'de 12 Kasım 2021 itibarıyla okullar ara tatile girdi. Ara tatilde öğretmenlere de idari izin verildi. 9 gün sürecek ara tatilde seyahat etmek isteyen öğretmenlere Türk Hava Yolları da (THY) bomba bir kampanya hazırladı.

THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle  öğretmenler, beraberindeki aile üyeleriyle birlikte yurt içi uçuşlarda yüzde 20 indirimli bilet alacak.  Kampanyadan Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak görev yapan öğretmenler ve aileleri ile Yükseköğretim Kuruluna (YÖK) bağlı üniversitelerde görev yapan öğretim üyeleri ve aileleri faydalanacak.

Yurt içi uçuşlarda geçerli indirimden yararlanmak isteyen öğretmenler, 24 Nisan 2022'ye kadar satın alacakları biletler ile yine bu tarihe kadar yapacakları uçuşlarda yüzde 20 indirimli seyahat edebilecek.

KAMPANYA ŞARTLARI

Kampanyadan yararlanabilmek için Miles&Smiles üyeliği zorunlu... Bu nedenle THY internet sitesi üzerinden Miles&Smiles üyeliği yoksa oluşturulması, söz konusu üyelik hesabından kimlik numarası girilmesi ve "Kişisel Bilgilerim" kısmında "Öğretmen" alanının işaretlenmesi gerekiyor.

Kampanya THY'nin resmi web sitesi ve mobil uygulama ücretleri olmakla birlikte bilet satış ofisleri ve acentelerde değişiklik gösterebiliyor. Yolcular, kampanyayla ilgili ayrıntılı bilgilere Türk Hava Yolları'nın internet adresinden, "444 0 849" numaralı çağrı merkezi veya satış ofislerinden ulaşılabiliyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@