Okul Müdür Yardımcısından skandal ifadeler

İnce'nin mitingine katılanlara "piç" diyen müdür yardımcısı: Bu sefer elimiz de belimiz de boş değil yiyen çıksın sokağa

Öğretmenler 09.06.2018, 16:03 11.06.2018, 01:46
Okul Müdür Yardımcısından skandal ifadeler

İstanbul Tuzla Evliya Çelebi Ortaokul Müdür Yardımcısı A.Ş, İnce’nin mitingine katılanları tehdit etti. Ş. "15 Temmuz'da elimiz de belimiz de boştu bu sefer ne elimiz boş olur ne belimiz!!! Yiyen çıksın sokağa!!!" dedi.

Odatv - CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, dün akşam İstanbul Kadıköy’de bir miting düzenledi.

Binlerce kişinin katıldığı miting, sosyal medyada da çok konuşuldu.

Hesap tanıtımında, İstanbul Tuzla Evliya Çelebi Ortaokul Müdür Yardımcısı yazan “aydin” isimli kullanıcı, İnce’nin mitingine katılanları tehdit etti. Okulun kadrosuna bakıldığında, Müdür Yardımcısı olarak görev yapan A.Ş. isimli biri bulunuyor.

“NE ELİMİZ BOŞ OLUR NE BELİMİZ YİYEN ÇIKSIN SOKAĞA”

Tehditlerinin çok fazla paylaşılmasının ardından hesabını kapatan A.Ş., Kadıköy’deki mitinge katılanları şöyle tehdit etti:

“15 Temmuz'da denediniz tank ile uçak ile tüfek ile baş eğmedik, şimdi Kadıköy'de 3-5 piçle mi başaracağınızı sanıyorsunuz? 15 Temmuz'da elimiz de belimiz de boştu bu sefer ne elimiz boş olur ne belimiz!!! Yiyen çıksın sokağa!!!”

“NE KADAR İT UĞURSUZ VARSA”

Hükümete yakın televizyon yorumcu Ömer Turan’ın, Kadıköy’deki mitingle ilgili paylaşımına da yorum yapan A.Ş., şu ifadeleri kullandı:

“Çıksınlar Ömer abi hazır çıkmışken kıyıda köşede ne kadar it uğursuz varsa 15 Temmuz'da asker diye bir şey yapmadığımız itlerin acısını alırız.”

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@