Öğretmenleri yasa boğan haber!

Fedekar müdür Ramazan Kocaoğlu yaşam savaşını kaybetti.

Öğretmenler 05.01.2017, 13:07
Öğretmenleri yasa boğan haber!

Okul çatısı aktığı için haftasonu olmasına rağmen tadilat için çatıya çıkan Harran Akkuş İlkokulu Müdürü Ramazan Kocaoğlu, ağır yaralanarak yoğun bakıma alınmıştı. Kocaoğlu yoğun bakımdan çıkamayarak sevenlerini yasa boğdu.

Harran Akkuş İlkokulu Okul Müdürü Ramazan Kocaoğlu, tamir etmek için çıktığı okul çatısından düşerek ağır yaralanmıştı. Kocaoğlu, Eğitim-İş Şanlıurfa Şube Başkanı görevini de yürütüyordu.

Ramazan Kocaoğlu'nun cenazesi, adli tıp kurumundaki otopsi işlemlerinin ardından memleketi Hatay'a gönderildi.

Yoğun bakımda olan Ramazan Kocaoğlu'nun vefat haberi tüm öğretmenleri yasa boğdu. Eğitim İş Acımız Büyük başlığıyla yayınladığı taziye mesajında şunları kaydetti:

2016'nın son gününde, görev yaptığı okulda elim bir kaza geçiren, sevgili mücadele arkadaşımız Şanlıurfa Temsilcilik Başkanımız Ramazan Kocaoğlu hayatını kaybetmiştir. Üzüntümüz büyüktür.  

Örgütümüzü Şanlıurfa gibi zor bir yerde, zor koşullarda, büyük özverilerle temsil eden kurumsallaştıran, büyüten "Kocaman yürekli" Ramazan Kocaoğlu'na rahmet, ailesi ve yakınlarına, tüm örgütümüze başsağlığı diliyoruz. Kocaoğlu’nun devrimci ruhu hep bizimle olacak, anısı daima yaşatılacaktır. 

Ramazan Kocaoğlu

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@