Öğretmenlere 3600 ek gösterge

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim vaatlerinden biri de bu...

Öğretmenler 24.05.2018, 21:02
Öğretmenlere 3600 ek gösterge

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, öğretmenlerin emeklilik ek göstergelerini 3600´e çıkartacaklarını söyledi.

Cumhurbaşkanı ve Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Spor Salonu´nda düzenlenen Seçim Beyannamesi ve Aday Tanıtım Toplantısı´nda yaptığı konuşmada öğretmenlerin emeklilik ek göstergelerinin 3600’e çıkartılacağını söyledi.

"Polis, öğretmen, hemşire, din görevlisi ve diğer idarecilerimizin emeklilik ek göstergelerini 3600´e çıkaracağız." diyen Erdoğan, şöyle devam etti: "Buradaki adaletsizliği bu vesileyle inşallah gidermiş oluyoruz. Böylece ülkeleri ve milletleri için fedakarca çalışan bu kamu görevlilerimizin emekliliklerinde de verdikleri hizmetlerin karşılığını alabilmelerini temin ediyoruz. Türkiye´yi büyütürken, tüm kesimlerin hak ettikleri refaha ulaşmalarını sağlamakta kararlıyız. Yeni döneme yepyeni bir anlayışla başlıyoruz. Çünkü, vakit birlik vakti."

Yorumlar (4)
ibrahim 2 yıl önce
Biz de isteriz. Geçen sene emeklioldu isek bizim suçumuz ne. emekliler arası fark yaratmayın. Bizd 3600 farkı istiyoruz. Biz de isteriz. Bize de 3600 emekli maaşı ve ikramiye farkı verilsin isteriz de isteriz...
sss 2 yıl önce
Zorunlu hizmet affı bekleyen binlerce öğretmenin sesini duymuyorlar
RAMAZAN KUZU 2 yıl önce
Emekli olacak öğretmenlerin ek göstergesi 3600 olacakmış. güzel bir durum bu hayırlı olsun. Bu arada MEB kadrolarında görev yapan teknikerlerde emekli olduklarında bu hakta yararlanacaklar mı ?
mustafa şahin 2 yıl önce
2018 temmuz da emekli olacak öğretmenleri kapsıyor mu.?
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@