Öğretmenler için oldukça umut veren açıklamalar geldi...

Lider Eğitimci Yazarlar Derneğinin Milli Eğitim Bakanlığı yetkilileriyle yaptığı görüşmeler tamamlandı. İlk açıklamalar öğretmenler için olumlu yönde...

Öğretmenler 22.08.2017, 21:49
Öğretmenler için oldukça umut veren açıklamalar geldi...

KamuGundemi.com Özel Haber - Dün duyurduğumuz haber ile ilgili ziyaretler bugün gerçekleştirildi. Lider Eğitimci Yazarlar Derneği Kurucu üyeleri ile gerçekleştirdiği Bakanlık yetkililerine ziyaretlere ilişkin ilk görüşler olumlu yönde...

Müsteşar Yardımcısı Muammer Yıldız, İnsan kaynakları Genel Müdürü Hamza AYDOĞDU ve Destek Hizmetleri Daire Başkanı ile verimli bir istişare görüşmesi yapan heyet, 12 sayfalık çalıştay raporunu da Bakanlık yekililerine teslim etti.

Görüşmelerin yapılacağını önceden duyuran heyet, görüşülmesi istenen kabarık bir dosya ile Bakanlığa gitmişti. Görüşmeler; genel olarak insan odaklı ve çözüm odaklı bir Bakanlık görmenin memnuniyeti ile sona erdi.

Görüşmeler ile ilgili ayrıntıları sitemiz kamugundemi.com'dan özel olarak sizlere duyuracağız. Bizi takip edin....

Haber KamuGundemi.com özel haberidir. Haberin, altına, kıyısına, köşesine KamuGundemi.com yazmaktan imtina eden siteleredir sözümüz: Dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. :)

Kaynak: KamuGundemi.com
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@