Öğretmenden skandal paylaşımlar! İğrençlik...

Bu şahıslar öğretmenlik mesleğinin itibarını da yerle bir ediyorlar...

Öğretmenler 10.06.2017, 18:42
Öğretmenden skandal paylaşımlar! İğrençlik...

Bursa'da Bursa Demirtaşpaşa Endüstri Meslek Lisesinde Tesisat ve İklimlendirme Teknolojisi öğretmeni olarak görev yapan Metin Endes ile ilgili sosyal medya paylaşımlarıyla partilerine ve genel başkanlarına hakaret ve küfürler edildiğini iddia eden CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal konuyla ilgili yazılı bir açıklama yaptı.

Sarıbal açıklamasında sosyal medya vasıtasıyla iletilen şikayet doğrultusunda durumdan haberdar olduklarını belirtti. 

Bursa Demirtaşpaşa Endüstri Meslek Lisesinde Tesisat ve İklimlendirme Teknolojisi öğretmeni olarak görev yapan Metin Endes ile ilgili Milli Eğitim Bakanlığına derhal görevden alınmasına ilişkin çağrıda bulundu.

Sarıbal yazılı açıklamasında: 

"CHP'ye değerlerimize kadınlarımıza  hakaret, küfürler eden bu öğretmen cezalandırılmalıdır. Çünkü bu olanlar öğretmenlik mesleğine, onuruna, örnekliğine yakışmaz, derhal cezalandırılması gerekir. Son zamanlarda Atatürk, Laiklik, Cumhuriyet hakaretlerinden sonra CHP ve Genel Başkanımıza ve hatta partimize gönül veren insanlara yapılanlar,söylenenler kabul edilemez. Etik ve ahlaki olan vicdani olan derhal görevden el çektirmektir. Gereğinin yapılması için buradan çağrıda bulunuyorum.

Bu zihindeki birinin bu davranışlarıyla eğitime, topluma, öğrencilere,halka verebileceği hiçbir şey yoktur, olamaz. Vali başta olmak üzere Milli Eğitim Müdürleri ve yargıyı göreve çağırıyorum." şeklinde konuştu. (Bursada Bugün)

Yorumlar (1)
ZEKİ 4 yıl önce
madem bir haber yapacaksın z.kk..m yeme bir öğretmenin değil daha çok öğretmenin haberini yap. Belki aklın ermez sana söyleyeyim. PKK yanlısı olanlar devlet büyüklerine hakaret edenler var, milletin değerleri ile alay edenler var.
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@