Milli Eğitimde Skandal!

İddialar oldukça vahim... Bu konuda neler yapılacağı ise merak konusu... İşte o haber ve iddialar...

Öğretmenler 03.11.2016, 17:41 12.11.2016, 18:24
Milli Eğitimde Skandal!
avazturk.com'dan Gizem Başarır'ın haberine göre; Muğla Milli Eğitim'de hem FETÖ'ye hem de usulsüz ihalelere göz yumulmuş...

Neler yapmamışlar ki! Usulsüz öğrenci taşıma ihaleleri, usulsüz kantin ihaleleri, kapatılan FETÖ okullarını yine FETÖ'cülere peşkeş çekerek dönüştürme çabaları… Birileri Muğla Milli Eğitimdeki her türlü usulsuzlüğü örtmeye çalışmış. Valiliğe ulaşan bu şikayetlerle ilgili soruşturmaları kimler yürüttü Vali Yardımcısı B.A bu şikayetlerle ilgili gerekli işlemlerin yapılması aşamasında herhangi bir kusuru var mıdır? Muğla Valisi Amir Çiçek bu iddialarla ilgili gerekeni yapacak mı?

BU KEZ İDDİALARIN ODAĞINDA BODRUM İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ VAR

Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürü E. G. hakkında ihale usulsüzlüklerinden FETÖ okullarının gizlice eğitim vermeye devam etmesini sağlamaya kadar birçok konuda soruşturma yürütülmesine rağmen İl Milli Eğitim Müdürü C. E. ve Maarif Müfettişleri Başkanı F. S. tarafından göstermelik soruşturmalar açılarak korunduğu iddiaları Muğla’da gündemi bir kez daha derinden sarstı. Başta G.Antep’de ortaya çıkan SEPAŞ vurgunu olmak üzere hakkında bir çok usulsüzlükle ilgili iddialar bulunan İl Milli Eğitim Müdürü C. E. ve son dönemde adı FETÖ soruşturmalarıyla gündemden düşmeyen Maarif Müfettişleri Başkanı F. S.'nin Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde ortaya çıkan ihale usulsüzlüklerinin sorumlusu E. G.'yi korumak için her yola başvurdukları iddia ediliyor.
Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@