MEBBİS öğretmen girişi ekranı bu adreste! - MEBBİS öğretmen girişi nasıl yapılır?

Öğretmenler 15.03.2017, 08:14
MEBBİS öğretmen girişi ekranı bu adreste! - MEBBİS öğretmen girişi nasıl yapılır?

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen sınavlara başvurmak ve görev almak isteyen binlerce öğretmen adayı doğru adresteler. Bu başlık altında bulunan haberimizden MEBBİS öğretmen girişi yapma ekranına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sayfada bulunan bağlantıya tıklayarak mebbis.meb.gov.tr adresinden MEBBİS öğretmen girişi ile başvurunuzu yapabilirsiniz. İşte detaylar..
MEBBİS öğretmen girişi sistemi ile öğretmenler gözetmen yeri yerlerini sorgulayabilir ve başvurularını kolaylıkla yapabilirler. MEBBİS öğretmen girişi yapmak isteyen okuyucularımız doğru adreste. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen sınavlara başvurmak ve görev almak isteyen binlerce öğretmen adayı MEBBİS öğretmen girişi sistemini aratmaya başladı. İşte detaylar...

MEBBİS ÖĞRETMEN GİRİŞİ YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN

MEBBİS NEDİR?

MEBBİS, MEB Bilgi işlem Grup Başkanlığı'na bağlı olarak hizmet vermektedir. Mebsis'in sunduğu başlıca hizmetler e okul, e–okul veli bilgilendirme sistemi, e-personel, e- taşınır, e- akademi en bilinen uygulamalardandır. Bunların yanı sıra personelin kullanımına sunulmuş olan, daha pek çok uygulamalara da sistemin içinde yer almaktadır.


MEBBİS öğrenci giriş sayfası, İKS sistemine yanlızca İlk Öğretim Okullarında önceden kura ile belirlenmiş ve seçilmiş olan örnek teşkil eden veli ve öğrenci grupları giriş sağlayabilmektedirler.

Şifre Hatırlatma İşlemleri Sayın Mebbis Kullanıcısı,

Bu bölümü şifrenizi unuttuğunuzda kullanabilirsiniz. Şifrenizi tekrar belirlemek için aşağıda gereken bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Bilgiler doğru ise kullanıcınıza bağlı Cep Telefonunuza onay SMS gönderilecek ve yeni şifrenizi belirleyebileceğiniz bölüm açılacaktır. Yeni şifrenizi belirlerken son üç şifrenizden farklı bir şifre belirlemeniz gerekmektedir. Şifrenizin sadece numaralardan veya sadece harflerden oluşmamasına, harf, numara ve noktalama işaretlerini içermesine dikkat ediniz.

MEBBİS sınav görevlendirme modülü giriş ekranı üzerinden TEOG sınavı görev yerleri ve sınav görev başvurusu yapılabilir. MEB tarafından düzenlenen sınavlarda görev almak isteyen öğretmenler sisteme giriş yaparak başvurularını yapabilir. Sistem üzerinde aynı zamanda görev yerleri de sorgulanabilir. MEBBİS sınav görevlendirme modülü öğretmenlere büyük kolaylık sağlıyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@