MEB Şube Müdürü atamaları Ekim ya da Kasım ayında...

MEB Şube Müdür atamalarıyla ilgili, bugün Bakanlıkla görüşen Lider Eğitimci Yazarlar Derneği'nden flaş açıklama geldi.. İşte o açıklama...

Öğretmenler 22.08.2017, 23:35
MEB Şube Müdürü atamaları Ekim ya da Kasım ayında...

KamuGundemi.com Özel HABER - Lider Eğitimci Yazarlar Derneği'nin Milli Eğitim Bakanlığında gerçekleştirdiği üst düzey temaslardan Şube Müdürü atamalarıyla ilgili öğretmenlere flaş açıklama geldi. Bugün Milli Eğitim Bakanlığında temaslarda bulunan heyet, Şube Müdürü atamalarıyla ilgili Bakanlık yetkililerinden edindiği bilgiyi paylaştı. 

Şube Müdürü atamaları Ekim ya da Kasım gibi gerçekleştirilecek. İlk etapta 500 yeni şube müdürü ataması için duyuruya çıkılacak. Yeni yazılı ve sözlü sınav yapıldıktan sonra aritmetik olarak şube müdürlerinin dağıtımı yapılarak atama gerçekleştirilecek. Yazılı ve Sözlü sınavlarının %50'si alınarak atamaya esas puan açıklanacak...

Gelişmeleri sizler için takip ediyor olacağız...

İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu'nun öğretmenlerin yaşadığı sorunların hepsinden haberdar olup, bu sorunların çözülmesinde çok hassas davrandığını,gerçekten öğretmen dostu olduğunu peşinen belirtmemiz lazım. Çok sıcak ve samimi görüşleri nedeniyle gerçekten öğretmenlerin ihtiyaç duyduğu bir idareci olduğunu da gösterdi.

Kaynak: KamuGundemi.com (Kaynak belirtmek şartıyla kullanılabilir.)

Kaynak: KamuGundemi.com
Yorumlar (1)
mudur 3 yıl önce
afedersiniz danistay iddk kararini neden uygulamiyorsunuz diye sorulmaz acaba siz de hukuk tanimiyorsunuz demek ki adalet anlayisiniz ne oldugu belli oluyor. kendinizce is mi yapmis oluyorsunuz? yuh size eski defter kapanmadan bu is olmamali. ama burasi hukuk devleti degil bal gibi olur tabii.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@