MEB bu valiye gerekeni yapmalı öğrenciler için skandal sözler

Sayın Vali evli ve 3 çocuk babası. Allah bağışlasın. Söylediği şeyleri kendi evlatlarına yapılmasını ister mi acaba?

Öğretmenler 24.08.2017, 14:05
MEB bu valiye gerekeni yapmalı öğrenciler için skandal sözler

Samsun Valisi Osman Kaymak'tan tepki çeken açıklama: Terbiye için öğrenciler hafif okşanabilir...

Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde düzenlenen eğitimde Samsun Valisi Osman Kaymak , "Terbiye için öğrenciler hafif okşanabilir" dediği konuşmasının devamında "Terbiye amaçlı eğer öğretmen arkadaş psikopat değilse, o çocuğun geleceği için sınıfında bunu yapmışsa biz o konuda her zaman öğretmenin ve sizin yanındayız" ifadelerinde bulundu.

Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Samsun’da görev yapan okul müdürlerine “Geleceğin Eğitiminde Yönetici Rolleri” konulu Yönetim ve Liderlik Eğitimi verdi. 22 Ağustos tarihinde Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde düzenlenen eğitimde Samsun Valisi Osman Kaymak'ın yaptığı konuşma şu şekilde:

TERBİYE İÇİN ÖĞRENCİLER HAFİF OKŞANABİLİR!

Vali Kaymak, “Okul müdürü disiplinli ve okula hakim olmalıdır. Okulun içinde ve etrafında oluşan tüm gelişmelerden haberdar olmalıdır ki bazı olaylara vaktinden önce müdahale edebilsin. İlimizin sorunlarından bir tanesi ise ilimizdeki uyuşturucu ile mücadele konusudur. Bu konuyla ilgili de sizlere büyük sorumluluklar düşmektedir. Bu söyleyeceğim yanlış anlaşılmasın, eskiden olduğu gibi öğrencinin terbiye amacıyla hafif okşanması konusunda rahat olun. Bu konuda şikayetler edilir. Malum küçük konularda hemen dilekçe yazıyorlar. Veli, ‘öğretmen öğrencimizi dövdü, şikayetçiyim, çocuğumun kulağını çekti’ diyor. Terbiye amaçlı eğer öğretmen arkadaş psikopat değilse, o çocuğun geleceği için sınıfında bunu yapmışsa biz o konuda her zaman öğretmenin ve sizin yanındayız” dedi.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@