İhraç Edilen Memurlara Geri Dönüş İçin Ümit Veren Açıklama

15 Temmuz FETÖ darbe girişimi sonrasında çıkartılan OHAL kapsamında gözaltına alınan, açığa alınan ve ihraç edilen memurlarla ilgili süreç devam etmekte ve yeni KHK lar geldikçe ihraç ve iadeler gerçekleşmektedir. Görevden alınan kamu görevlilerinin bir bölümü, ihraçlarıyla ilgili haksızlığa uğradıklarını iddia etmekte ve geri iade için komisyonlara başvurmaktadır.

Öğretmenler 14.04.2017, 09:04 14.04.2017, 09:18
İhraç Edilen Memurlara Geri Dönüş İçin Ümit Veren Açıklama

Bazı memurlar da FETÖ ile bağlantılarının sempatizanlıktan öteye bir durum olmadığını darbe girişimi sonrasında devletin yanında olduklarını belirterek bir şans daha tanınması gerektiğini vurgulayarak geri dönüş hakkı istemektedirler. Bu beklenti içerisinde olan memurlarla ilgili hükumet kanadından resmi hiçbir açıklama yapmazken hükumete yakınlığı ile bilinen Türkiye Gazetesi Yazarı FUAT UĞUR dan ümit verecek bir açıklama geldi.  

Devletle işbirliği yapan ve FETÖ’nün kirli işlerine bulaşmayıp mensubiyetle kalmış olanlara müjdeli haber geldi.  

Türkiye Gazetesi Yazarı FUAT UĞUR "bugünkü yazısında FETÖ’nün kirli işlerine bulaşmamış, sadece mensubiyetle kalmış elemanları için alınacak karar üzerine önemli bir haber verdi.    


UĞUR "Devletle iş birliği yapan kazanır. Referandumdan sonra onlar için yeni bir düzenleme gelecek. Şimdilik sadece bu kadarını söyleyeyim." dedi.


 Kamuajans.com/ÖZEL

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@