Fen Lisesi'nde görevli kadın öğretmene uçan tekmeli darp #ÖğretmeneDayakValiNerede

Bu üzücü haberi vermekten utanç duyuyoruz. Ancak Milli Eğitim Bakanlığı çok ciddi girişimlerde bulunmalı artık....

Öğretmenler 23.08.2017, 13:58 23.08.2017, 14:06
Fen Lisesi'nde görevli kadın öğretmene uçan tekmeli darp #ÖğretmeneDayakValiNerede

Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesindeki Göksun Fen Lisesi'nde görevli öğretmene saldıran bir grup genç, önce kadın öğretmene yumruk attı, sonra da uçan tekme...

Göksun Fen Lisesi'nde öğretmen olarak görev yapan ve okulun lojmanında kalan, ismi öğrenilemeyen kadın öğretmen, 17 Ağustos saat 23.59 sıralarında, bir grup gencin saldırısına uğradı. 

Kamera görüntüleri ortaya çıkan saldırıda, gençlere doğru yürüyen kadın öğretmen, önce bir gencin yumruklu saldırısına, sonra da başka bir gencin uçan tekmesine maruz kaldı. Lojmanda, başka bir genci de tartakladıkları görülen gençler, gecenin karanlığında kayboldu.

İddiaya göre, saldırıda başından ciddi yaralar alan öğretmen, sağlık raporu aldıktan sonra polise şikayetti bulundu.
Öğretmen kadının ifadesini alıp, konuyu savcılığa sevk eden polisin, kimlikleri tespit edildiği ileri sürülen gençleri gözaltına almadığı iddia ediliyor.

Savunmasız kadın öğretmene yapılan çirkin saldırı, ilçe halkının da tepkisine neden oldu. Halk, suçluların bir an bulunması için yetkililere seslendi.

Yorumlar (1)
yılmaz 3 yıl önce
bunu yapan aşağılık köpeklerin yakalanıp serbest bırakıldığı doğruysa lanet olsun böyle adalete.Cezasını Maraşlıların vermesi lazım aksi durumda kahramamlık ekini hak etmiyorlar
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@