Bu rezalet de anaokulunda yaşandı. Çocuklara taciz...

Gündüz bakım evinde 3 ile 5 yaş arasındaki çocuklara cinsel istismar ve şiddet uygulanması üzerine savcılık şikayet üzerine baskın düzenledi.

Öğretmenler 24.10.2016, 11:01 24.10.2016, 11:10
Bu rezalet de anaokulunda yaşandı. Çocuklara taciz...
Şişli’de bir kreşte gündeme gelen taciz skandalının görüntüleri ortaya çıktı. Stajyer öğretmenin çektiği görüntülerde öğretmen Yasemin Aktaş’ın çocukları taciz ettiği görülüyor.

Şişli’de bulunan Fulya Park Bakım Evi bir skandala imza attı! Okulda iki bayan öğretmen, veliler tarafından taciz ve şiddet iddiasıyla şikâyet edildi. Çocuk Gelişimi öğrencisi S.A., kreşte staja başladı. Öğretmen Yasemin Aktaş ile yardımcısı Asya Çakırsoy tarafından 3 ila 5 yaş arasındaki çocukların hem cinsel istismara hem de şiddete maruz kaldığına şahit oldu. 

SAVCILIĞA ŞİKAYET ETTİ

Stajyer S.A., taciz ve şiddet içeren hareketlerini telefon kamerasıyla görüntüledi. S.A., görüntüleri bir CD’ye aktararak savcılığa şikayet etti. Bir dilekçeyle yaşadıklarını teker teker anlatan S. A., korkunç gerçeği ortaya çıkardı. 

'Altını ıslatmış mı diye kontrol ettim'

Soruşturma kapsamında ifadesi alınan öğretmen Yasemin Aktaş, suçlamaları reddetti. Çocuklara şiddet uygulamadığını, cinsel organlarına altlarını ıslatıp ıslatmadıklarını kontrol etmek için dokunduğunu savundu. Serbest kalan öğretmenin kreşteki işine son verildi. 

Okulda cinsel istismar yapılıyor

S.A., “Öğretmen Yasemin Aktaş, bizim önümüzde 3 yaşındaki çocuğu kucağına alarak memelerini okşatarak öptürdü. Dudaklarında da öptürüyordu. Yasemin öğretmen bir başka çocuğu da bacağına yatırarak cinsel organını elledi. Bazı çocukların vücudunda morluklar vardı. Yasemin hoca, internetten aldığı kıyafeti çocukların önünde soyunarak giyindi. Okul müdürü Yıldız Baba, öğretmene kızması gerekirken sadece elbiseye yorum yaptı” dedi. Şikâyet üzerine polis okula baskın düzenledi. Savcılık soruşturma başlattı.
Akşam 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@