94 kişiyle Cumhuriyetimizin 94. yılı

Kırklareli Merkez Üsküp Atatürk Ortaokulu ve Üsküp Atatürk İlkokulu'nun ortak hazırladığı Cumhuriyetimizin 94. yılı kısa filmini izlerken gurur duyacak biraz da duygulanacaksınız.

Öğretmenler 25.10.2017, 22:51 26.10.2017, 21:08
94 kişiyle Cumhuriyetimizin 94. yılı

Üsküp Belediye Başkanı Hüseyin KASAP, Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürü Murat AŞIM, İl Milli Eğitim personeli, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler, Üsküp'lü vatandaşlar ve Doktordan oluşan kadro kamera karşısına geçti ve Cumhuriyetimizin 94. yılını anlattı.

Üsküp Atatürk Ortaokulu ve Atatürk İlkokulu tarafından Cumhuriyetimizin 94.yılı kısa filmi hazırlandı

Vahit İŞBAŞARAN/ KIRKLARELİ’ nin Üsküp beldesindeki Atatürk Ortaokulu ve Atatürk İlkokulu tarafından Cumhuriyetimizin 94.yılı dolayısıyla kısa film hazırlandı.

Üsküp Belediye Başkanı Hüseyin Kasap, Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürü Murat Aşım, İl Milli Eğitim personeli, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler, vatandaşlar ve doktordan oluşan 94 kişi, kamera karşısına geçerek Cumhuriyetimizin 94.yılını anlattılar. Yapılan açıklamada şöyle dendi. “En çarpıcı, en akılcı sözleri kullanarak 94 kişi ile Cumhuriyetimizi anlatmaya çalıştık. Cumhuriyet, Atatürk’ün ifadesiyle tek başına kalsan da, gerektiğinde bir dağ başına çıkıp, Türk bayrağına sarılıp vatan uğruna savaşarak al kanını o al bayrağa yavaş yavaş yedirip şehit olabilmektir. Bizlerde adını Atatürk’ten alan Kırklareli Üsküp Atatürk Ortaokulu ve Üsküp Atatürk İlkokulu öğrencileri olarak, ihtiyacımız olan tek şeyin çok çalışmak olduğunu biliyor ve bu inançla Cumhuriyeti’ mize, kazanımlarına sonsuza dek sahip çıkacağımızı belirtiyoruz. Kısa filmimizin çekimlerinde bizlere desteğini esirgemeyen herkese teşekkürlerimizi sunarız.”

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@