Öğretmenler TEB'in kredi kampanyasını kaçırmayın! Kredinizi düşük faizle alın 3 ay sonra ödeyin!

Türk Ekonomi Bankası (TEB), ekonomide yaşadığımız sıkıntılı günlerde öğretmenlerin yükünü hafifletecek bir kampanyayı duyurdu. İşte 24 Kasım için öğretmenlere özel hazırlanan kampanyanın detayları...

Finans 22.11.2021 - 22:59 22.11.2021 - 22:59 Mustafa Çokyaşar

24 Kasım yaklaşırken öğretmenler için minnet göstergesi kampanyalarda duyurulmaya başlandı. Son olarak TEB, internet sitesinde Öğretmenler Günü’ne özel bir kredi kampanyası hazırladığını duyurdu. TEB'in kredi kampanyası ile öğretmenler hem düşük faizle kredi alacak hem de aldıklarını kredi 3 ay sonra ödemeye başlayacak. Bu sayede öğretmenlere bir nebze olsun destek olunacak.

TEB kampanya detaylarında 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bu kampanyanın tüm öğretmenler için hazırlandığını ve yalnızca bu aya özel olduğu bilgisini paylaştı.

Kampanya kapsamında TEB'den kredi alan öğretmenler yüzde 1,59 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi alacak. Aldıkları kredinin ödemesi ise 3 ay sonra yani bir sonraki yılın Şubat ayında başlayacak. Öğretmenler bu sayede alacakları kredi zamlı maaşları ile ödeyebilme şansına erişecek.

TEB'in bu kampanyasından yararlanabilmek için en yakın TEB şubesine giderek öğretmen kartınızı bireysel müşteri temsilcisi ile paylaşmanız gerekiyor. Krediniz onaylanır onaylanmaz ise dilerseniz açılan hesaba dilerseniz de nakit olarak elden alabilrsiniz. Kredinizin olumlu sonuçlanıp sonuçlanmadığını öğrenmek dakikalar içinde mümkün.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@