Öğretmenler Günü'nde Türk Hava Yolları'ndan öğretmenlere yüzde 20 indirim yapılacak

Türk Hava Yolları (THY), 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel düzenlediği kampanya kapsamında öğretmenler ve beraberinde seyahat edecek aile üyelerine yurt içi uçuşlarda yüzde 20 indirim yapacağını açıkladı.

Eğitim 15.11.2021 - 22:51 15.11.2021 - 22:51 Mustafa Çokyaşar

Türk Hava Yolları'nin (THY) 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel kampanya düzenlediğini açıkladı. Kampanya kampanyada, öğretmenler ve beraberinde seyahat edecek aile üyeleri yüzde 20 indirimli uçacak.

Kampanya Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak görev yapan öğretmenler ve aileleri ile Yükseköğretim Kuruluna (YÖK) bağlı üniversitelerde görev yapan öğretim üyeleri ve ailelerini kapsıyor. Yurt içi uçuşlarda geçerli indirimden yararlanmak isteyen öğretmenler 24 Nisan 2022'ye kadar satın alacakları biletler ile yine bu tarihe kadar yapacakları uçuşlarda yüzde 20 indirimli uçabilecek.

Kampanyadan yararlanabilmek için Miles&Smiles üyeliği zorunlu olacağından THY internet sitesi üzerinden Miles&Smiles üyeliği yoksa oluşturulması, söz konusu üyelik hesabından kimlik numarası girilmesi ve “Kişisel Bilgilerim” kısmında “Öğretmen” alanının işaretlenmesi gerekiyor.

Kampanya THY'nin resmi web sitesi ve mobil uygulama ücretleri olmakla birlikte bilet satış ofisleri ve acentelerde değişiklik gösterebiliyor. Yolcular, kampanyayla ilgili ayrıntılı bilgilere THY'nin resmi internet adresinden, "444 0 849" numaralı çağrı merkezi veya satış ofislerinden ulaşabilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@