Netflix Zeytin Ağacı dizisi ne kadar izlendi? Tuba Büyüküstün farkı denilebilir mi, rakiplerini yerle bir etti!

Netflix Türkiye'nin yeni projeleri arasında yer alan Zeytin Ağacı dizisi yayınlanmasının ardından büyük başarı elde ettiği vurgulandı. Netflix Zeytin Ağacı dizisi ne kadar izlendi? Tuba Büyüküstün farkı denilebilir mi, rakiplerini yerle bir etti!

Netflix Zeytin Ağacı dizisi ne kadar izlendi? Tuba Büyüküstün farkı denilebilir mi, rakiplerini yerle bir etti!

Netflix Zeytin Ağacı dizisi ne kadar izlendi? Tuba Büyüküstün farkı denilebilir mi, rakiplerini yerle bir etti! Netflix Türkiye'nin yeni projeleri arasında yer alan Zeytin Ağacı dizisi yayınlanmasının ardından büyük başarı elde ettiği vurgulandı. Başrollerinde Tuba Büyüküstün, Murat Boz ve Seda Bakan gibi isimlerin yer aldığı Zeytin Ağacı dizisi kısa süre içerisinde milyonlarca izlenmeye ulaşarak bu zamana kadar Netflix Türkiye'nin en önemli başarılı dizileri arasında ki yerini aldı. İlk bilgiler Netflix kanadından gelirken ulusal medyada ise büyük ses getirdi.

Tuba Büyüküstün'ün dijitale çekmiş olduğu nadir projelerden birisi olan Zeytin Ağacı dizisi ilk sezonu ile dikkatleri üzerine topladı. Uzun süredir gündemde kalan ve epeydir konuşulan projeler arasında yer alan Zeytin Ağacı kadrosu, konusu ve hikayesiyle herkesi resmen büyüledi. Elde ettiği başarı kısa süre içerisinde gerek dünya basınında gerek ise Türkiye içerisinde ki basında yerini aldı. İşte detaylar ve daha fazlası Kamu Gündemi adresinde yer alıyor.

ZEYTİN AĞACI İZLENME SAYISI

Netflix'de ilk sezonu ile yayınlanan Zeytin Ağacı dizisi ilk etapta Arjantin, Mısır, Almanya ve İtalya'da yer almak üzere Polonya ve İsviçre gibi ülkelerde de TOP 10 listesinden giriş yaptı. Zeytin Ağacı dizisi toplamda 28 ülkede ilk etapta TOP 10 listesine giriş yaptı.

TOP 10 - Netflix adresinden haftalık izlenme oranlarını paylaşan dünyanın en popüler dijital mecrası Netflix, 25-31 Temmuz verilerini de yayınladı. Dizi, ilk 4 gününde elde ettiği 18,100,000 saat izlenmeyle Netflix'in Dili İngilizce Olmayan Diziler listesine 5. sıradan giriş yaptı.

19 ülkede TOP 10'da yer alan dizi ilk etapta Türkiye'de sonrasında ise sırasıyla Ürdün, Fas ve Lübnan'da ilk sıraya yerleşmeyi başardı.

ZEYTİN AĞACI DİZİ KONUSU

Ada, başarılı bir genel cerrah, Sevgi de hırslı bir avukattır. Leyla ise ikisinin aksine çalışıp kariyer yapmamıştır. Eşi ve oğlu ile rahat bir yaşam sürmektedir. Ancak bu üç kadının aralarındaki güçlü bağ Sevgi'ye kanser teşhisi konduktan sonra en büyük sınavını verir.

ZEYTİN AĞACI DİZİ OYUNCULARI

  • Tuba Büyüküstün
  • Seda Bakan
  • Boncuk Yılmaz
  • Murat Boz
  • Füsun Demirel
  • Fırat Tanış
  • Rıza Kocaoğlu
  • Serkan Altunorak