Mutfak tüplerine indirim esintisi! O kampanya ile 12 kg mutfak tüpü fiyatı 300 TL'nin altına düştü! İşte İpragaz mutfak tüpü fiyatları..

Türkiye'de merakla takip edilen ürünler arasında yer alan mutfak tüpleri için büyük indirim haberi duyuruldu. Mutfak tüplerine indirim esintisi! O kampanya ile 12 kg mutfak tüpü fiyatı 300 TL'nin altına düştü! İşte İpragaz mutfak tüpü fiyatları..

Mutfak tüplerine indirim esintisi! O kampanya ile 12 kg mutfak tüpü fiyatı 300 TL'nin altına düştü! İşte İpragaz mutfak tüpü fiyatları..

Mutfak tüplerine indirim esintisi! O kampanya ile 12 kg mutfak tüpü fiyatı 300 TL'nin altına düştü! İşte İpragaz mutfak tüpü fiyatları.. Türkiye'de merakla takip edilen ürünler arasında yer alan mutfak tüpleri için büyük indirim haberi duyuruldu. Buna göre ise yapılan işbirliği ile mutfak tüplerinde 27 TL birden indirim gerçekleşti. Sadece İpragaz markalı tüplerde gerçekleşen bu indirim sonrasında ise vatandaşlar güzel haberi bir anda sosyal medyada paylaşmaya başladı.

Mutfak tüplerine yeni yıl itibari ile gelen zamların ardı arkası kesilmek bilmedi. Buna göre ise sürekli artan mutfak tüpü fiyatları bayram öncesinde ciddi oranda büyük bir indirim almıştı. Mutfak tüpleri ile ilgili Turkcell tarafından yapılan o işbirliği anlaşması ise her şeyin kaderini değiştirdi. Buna göre ise piyasada en ucuz mutfak tüpü satışı İpragaz tarafından başladı. İşte detaylar!

İpragaz markalı mutfak tüpünde 27 TL birden indirim yapıldı!

Mutfak tüplerine Turkcell etkisi! O kampanya ile 12 kg mutfak tüpü fiyatı 300 TL'nin altına düştü! İşte İpragaz mutfak tüpü fiyatları..

Dünya genelinde yaşanılan küresel problemler ve savaş sıkıntıları doğalgaz krizini tetiklemeye devam etti. Buna göre ise LPG fiyatlarında da yaşanan artış otomobil sahiplerini üzerken aynı oranda ise mutfağı da etkiliyordu. Hem doğalgaz hemde LPG fiyatları üzerinde yaşanılan bu artışlar herkesi derinden etkilemeye başlarken yükselişin etkisi ise tüp fiyatlarını da etkiledi.

Rekor zamlar alan mutfak tüpü fiyatları yüzde 156 ile geçen seneye oranla rekor üstüne rekor kırdı. Büyük tüp siparişi veren müşteriler geçen seneye oranla çok ciddi rakamlar ödemeye başlarken büyük tüp ile ilgili büyük bir indirim duyuruldu. Buna göre ise Türkiye'de herkes tarafından tercih edilen tüp markaları arasında yer alan İpragaz'da 27 TL birdne indirim başladı.

İpragaz mobil uygulaması üzerinden verilecek siparişlerde bu indirimin geçerli olacağı söylenildi. Buna göre ise kullanıcılar İPApp üzerinden mutfak tüpü siparişlerini vermeleri durumunda güncel olarak 311 TL üzerinden satışı gerçekleştirilen mutfak tüpü fiyatlarına 284 TL ödeyerek sipariş verebilecek. 311 TL'den 284 TL'ye düşecek bu indirim ile birlikte vatandaşlar 27 TL tasarruf etmiş olacak.

Mutfak tüplerine Turkcell etkisi! O kampanya ile 12 kg mutfak tüpü fiyatı 300 TL'nin altına düştü! İşte İpragaz mutfak tüpü fiyatları..

  • İpragaz küçük tüp fiyatı 61,50 TL
  • İpragaz mutfak tüpü 305,5 TL indirim ile 284 TL'ye düşüyor. İndirimli söyleyebilmek için İPApp uygulamasından sipariş vermeyi unutmayınız.
  • İpragaz 24 kg ticari tüp fiyatı 617,50 TL
  • İpragaz Sanayi tüpü 1.155 TL
  • 45 KG İpragaz propan tüpü fiyatı 1.242 TL