Murat Dalkılıç sessizliğini bozdu! Eski eşi Merve Boluğur'a gelen delirdi yorumlarına tepki gösterdi! Merve Boluğu'dan yanıt gecikmedi

Son dönemde sürekli olarak gündemde olan Merve Boluğur hakkında sosyal medyadan gelen yorumlara eski eşi Murat Dalkılıç uzun süre sonra sessizliğini bozarak tepki gösterdi.

Murat Dalkılıç sessizliğini bozdu!

Özellikle son dönemde ilginç röportajları ve sosyal medya paylaşımlarının üzerine şarkı yaparak sahne alan Merve Boluğur hakkında sosyal medyadan sık sık "bu kız delirdi", "Murat Dalkılıç'tan sonra toparlayamadı" gibi yorumlar geliyordu. Bu yorumlara daha fazla dayanamayan Murat Dalkılıç açıklama yaptı.

"BU KIZ DELİRDİ"

Sosyal medyadan gelen bu paylaşımlara tepkisini artık saklayamayan Murat Dalkılıç, "Bir süredir tüm medya mecralarında eski eşim Merve'nin özgürce, canı nasıl istiyorsa öyle yaşadığı halini toplumla paylaşıyor olmasına hangi hakla "Bu kız delirdi" etiketiyle her gün her saat durmaksızın, her şeyin görünür olduğu mecralarla paylaşırsınız! Muhatabı bunları her gün görüyor hiç mi düşünmüyorsunuz? Asıl sizin bu atıflarınız ile herhangi bir insanın ne kadar üzülerek o hale dönüşebileceğinin farkında değil misiniz? Ne kadar tehlikeli olduğunuzun bir an önce farkına varıp, bu işe bir an evvel son vermenizi tüm kalbimle diliyorum!" şeklinde açıklama geldi.

Murat Dalkılıç sessizliğini bozdu! Eski eşi Merve Boluğur'a gelen delirdi yorumlarına tepki gösterdi! Merve Boluğu'dan yanıt gecikmedi

ŞAKA YAPIYORSUNUZ DİYE DÜŞÜNÜYORDUM

Yapılan bu yorumları şaka şeklinde yorumlayan fakat sonrasında nefrete doğru bir yol izlediğini fark eden ünlü şarkıcı, "Bu atıflarınızın benimle olan ilişkisine gelince; ne sular akmış üstünden ki hakikaten şaka yapıyorsunuz diye düşünüyordum ilk zamanlar ama her gün ciddi ciddi yüzlerce nefret dolu mesajlar geldiği için bir açıklama gereği duydum... Hiçbir zaman ne yaparsanız yapın kendimi haklı çıkarmaya çalışmayacağım..." dedi.

Murat Dalkılıç sessizliğini bozdu! Eski eşi Merve Boluğur'a gelen delirdi yorumlarına tepki gösterdi! Merve Boluğu'dan yanıt gecikmedi

MERVE İSTERSE AÇIKLAR

Ayrılma nedenleri hala tam olarak bilinmeyen ikili hakkında Murat Dalkılıç, "Merve ne olursa olsun ailemin soyadını taşıdı. Bizim ayrılma nedenimizi canı isterse bir gün Merve açıklar... Şimdi yüksek müsaadenizle bırakın kendi hayatımızı istediğimiz gibi yaşayalım..." şeklinde açıklama yaptı.

MERVE BOLUĞUR'DAN YANIT GECİKMEDİ

Bu açıklamaların ardından konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Merve Boluğur,

"Bugüne kadar kendimi var ettim. El alem ne der diye de yaşamadım. Siz benimle özgür ruhumu konuşacağınıza başka dedikodu malzemesi bulup kendinizi yaşayın. Çünkü 17 yaşımdan beri kimseye yaslanmadım, sevgi ilişkileri yaşayan kadın oldum. Bana yapılan algı operasyonuna ilk defa cevap veriyorum. Çok istesem girip bir diziye başrol oynarım, bunun derdi size mi düştü? Elimin tersiyle kaç kere de ittim ayrıca...

Ya da erkek arkadaşım oluyor fakat nedense hep bir yas tutan kız imajı lanse ediliyor... Ya da içimden geldiği, kimseye zararım dokunmadan hareket edip psikolojik yaftamalar... Affedersin herkes kendi psikolojisinde boğulsun, el alemin ünlü olmaya çalışanları ayrı konuşur... Beni kıskanan herkes konuştu çünkü üzerimden senelerdir."
şeklinde sosyal medyadan cevabını paylaştı.