Münevver Karabulut'un Babası 8 Yıllık Şüphesini Anlattı! Cem Garipoğlu İntiharı Kurgu mu?

3 Mart 2009'da vahşice katledilen Münevver Karabulut'un babasından yıllar sonra gelen itiraf gündeme bomba gibi düştü. 8 yıldır içinde taşıdığı şüpheyi anlattı. Cem Garipoğlu ölmedi mi, yaşıyor mu?

Münevver Karabulut'un Babası 8 Yıllık Şüphesini Anlattı! Cem Garipoğlu İntiharı Kurgu mu?

Münevver Karabulut'un katili Cem Garipoğlu yaşıyor mu, intiharı kurgu muydu? Yıllar sonra Münevver Karabulut'un babası Süreyya Karabulut öyle açıklamalarda bulundu ki yıllar sonra cinayet yeniden gündeme geldi. 13 yıl önce yaşanan cinayetin ardından baba Süreyya Karabulut, bayramdan sonra mezarı açtırmak için talepte bulunacağını açıkladı.

Baba Karabulut, kızının sürekli rüyalarına girdiğini açıkladı ve: "Kınalı kuzum karşıma çıkıyor. 'Baba kendine iyi bak' deyip boynuma sarılıyor ve ben o celladın intihar ettiğine inanamıyorum. Sindiremiyorum bazı şeyleri. Gözümle görmeden de ikna olmayacağım. Öldürüldüyse de bileceğim. Kaçtıysa da bileceğim" dedi.

Münevver Karabulut'un Babası 8 Yıllık Şüphesini Anlattı! Cem Garipoğlu İntiharı Kurgu mu?

CEM GARİPOĞLU YAŞIYOR MU?
Katil zanlısı Cem Garipoğlu'nun öldüğüne inanmadığını söyleyen baba Süreyya Karabulut'un açıklamaları gündeme bomba gibi düştü. İntihar ettiğine inanmıyorum diyen acılı baba, böyle birinin kendi canına kıyabileceğine inanmadığını ya öldürüldüğünü ya da kaçırıldığını düşündüğünü ifade etti. Bayramdan sonra mezarını açtırmak için başvuru yapacağını ifade etti.

MÜNEVVER KARABULUT CİNAYETİ NASIL OLMUŞTU?
Beşiktaş Bingül Erdem Lisesi son sınıf öğrencisi olan Münevver Karabulut, Cem Garipoğlu ile tanıştı. Bir süre sonra ikilinin arasında arkadaşlık başladı. 2009 yılında Cem Garipoğlu, Münevver Karabulut'u öldürdü. Karabulut'un cansız bedeni, çöp konteynerinde parçalanmış şekilde bulundu. Başı gövdesinden ayrılmadan evvel çok sayıda bıçak darbesi aldığı tespit edildi. Cem Garipoğlu, cinayetten 197 gün sonra teslim oldu ve 24 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

İNTİHAR ETTİ

10 Ekim 2014 yılında ise Silivri'de bulunan kapalı cezaevinde intihar etti ve ölü olarak bulundu.