Mülakatsız koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapılacak! Galatasaray Üniversitesi sadece KPSS şartı istiyor!

Galatasaray Üniversitesi mülakat yapmadan, sadece KPSS puanı üzerinden 4 koruma ve güvenlik personeli alımı yapacağını açıkladı. Başvuru tarihleri ve süreci de belli oldu.

İlan 07.11.2021 - 10:40 07.11.2021 - 10:41 Ali Parim

Galatasaray Üniversitesi, 3 erkek ve 1 kadın koruma ve güvenlik personeli alımı yapacağını açıkladı. Üniversite'nin duyurusunda; adayların sadece 2020 yılında gerçekleşen KPSS(B) grubu puanlarının dikkate alınacağı, herhangi bir yazılı-sözlü mülakat yapılmayacağı vurgulandı. 

Başvuracak adaylarda ayrıca yaş, boy ve kilo şartları da arandı. Buna göre; koruma ve güvenlik görevlisi adaylarının 30 yaşından gün almamış olmaları gerekiyor. Ayrıca erkek adayların 170 cm'den, kadın adayların ise 160 cm'den kısa olmaması şartı aranıyor. Yine erkek adayların boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu arasında farkın 15'den fazla, 13'den az olmaması, kadın adayları ise 10'dan az 13'den fazla olmaması gerekiyor.

BAŞVURULAR NE ZAMAN VE NEREDEN ALINACAK?

Duyuruya göre; Bugün yani 7 Kasım 2021 tarihinde başlayan başvurular, 7 gün boyunca kabul edilmeye devam edecek. Adayların kendilerinden istenilen evrakları, 7 gün içerisinde Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına teslim etmeleri gerekecek. Alım sürecine ilişkin detaylı bilgi, Üniversitenin resmi internet sitesinden ve 7 Kasım 2021 tarihli Resmi Gazete'den edinilebilecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@