Milyoner’de o sözleri gündeme damga vurdu: Neslihan Tutar kimdir, hangi sigorta şirketini yönetiyor?

ATV ekranlarında yayınlanan ve sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster'in son bölümünde yaşananlar gündeme damga vurdu. Neslihan Tutar isimli yarışmacının konuşmaları dikkat çekti. Peki; Neslihan Tutar kimdir, kaç yaşında?

Milyoner’de o sözleri gündeme damga vurdu

ATV ekranlarında uzun yıllardır yayınlanan ve ekranların en sevilen yarışma programlarından olan, Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümleri ile gündeme gelmeye devam ediyor. Genelde sorulan sorular üzerinden gündeme gelen yarışma programı bu sefer de bir yarışmacının konuşmalarından dolayı gündeme geldi.

Yarışmacı Neslihan Tutar'ın programın henüz başında ağzından kaçırdığı sözler olay oldu. Tutar, kendisini tanıtırken mesleğini anlatmaya başladı 10 yıldır sigortacılık yaptığını belirten Tutar, bir süredir de yabancılara danışmanlık yaptığını belirtti. Bu sözler sonrasında sunucu Kenan İmirzalıoğlu kendisine, "Sigorta üzerine mi danışmanlık yapıyorsunuz?" sorusunu yöneltti. Yarışmacı Neslihan Tutar'da İmirzalıoğlu'na "Hem sigorta üzerine hem de yabancıların Türkiye'de oturma izni alma..." sözleriyle cevap verirken sözünü yarıda kesti. Gaf yaptığının farkına varan yarışmacı daha sonra da "Bu gitti, devam edemedim özür dilerim" diyerek durumu toparladı ve özel hayatını anlatmaya başladı.

Çok sayıda vatandaş da son dakikalarda Neslihan Tutar'ın kim olduğunu araştırmaya başladı. Yarışmada konuşmalarıyla dikkat çeken Neslihan Tutar'a ilişkin detaylar haberin devamında, Kamu Gündemi'nde...

Milyoner'de o sözleri gündeme damga vurdu: Neslihan Tutar kimdir, hangi sigorta şirketini yönetiyor?

NESLİHAN TUTAR KİMDİR?

Katıldığı Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında yaptığı konuşma ile dikkat çeken Neslihan Tutar'ın kim olduğu kaç yaşında olduğu, Instagram hesabının ne olduğu ve hangi sigortacılık şirketini yönettiği son dakikalarda sıklıkla aratılıyor. Detaylar haberin devamında...

NESLİHAN TUTAR KİMDİR?

Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışma programına dün akşam katılan Tutar 32 yaşındadır. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Çalışma Ekonomisi Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Adalet Bölümü mezunudur. 10 yıldır kendi sigorta şirketi olan Neslihan tutar, yabancılara danışmanlık hizmeti ve oturma izni hizmeti vermektedir.

NESLİHAN TUTAR INSTAGRAM HESABI

Dün akşam katıldığı programda dikkat çeken yarışmacı Neslihan Tutar'ın Instagram hesabı bulunmuyor pek çok kişi hesabın kapatıldığını düşünüyor.

NESLİHAN TUTAR HANGİ SİGORTA ŞİRKETİNİ YÖNETİYOR?

Neslihan Tutar isimli şahsın hangi sigorta şirketini yönettiğine dair net bir bilgi bulunmasa da kendisine ait olduğu ve yarışmadan sonra kapatıldığı iddia edilen bir LinkedIn profilinde Timurlar Sigorta isimli bir şirketin sahibi olduğu iddia edildi.

Milyoner'de o sözleri gündeme damga vurdu: Neslihan Tutar kimdir, hangi sigorta şirketini yönetiyor?