Mideniz kaldırmayacak! Dede Hasan Yağal sadece Müslüme'nin değil ablasının da babasıymış!

Küçük Müslüme'nin dedesinin aslında gerçek babası olduğunun anlaşılmasının ardından mide kaldırmayacak yeni bir detay daha ortaya çıktı!

Gündem 26.11.2021 - 11:43 26.11.2021 - 11:48 Ali Parim

Küçük Müslüme'nin biyolojik babası çıkan dede Hasan Yağal ile ilgili mide bulandıran bir gelişme daha yaşandı. 70 yaşındaki Yağal'ın, sadece Müslüme'nin değil, ablasının da babası olduğu ortaya çıktı. 

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde kaybolan 3 yaşındaki Müslüme Yağal, 10 günlük arama sonucu, olay yerinin 7 kilometre uzağında cansız halde bulunmuştu. Türkiye'yi göz yaşlarına boğan ölümün ardından da iğrenç detaylar ortaya çıkmıştı. Müslüme'den alınan DNA örneği, anne ve babasıyla karşılaştırılmış ve anne uyumlu çıkmasına rağmen babanın Müslüme'nin gerçek babası olmadığı anlaşılmıştı. Ardından dede Hasan Yağal'ın DNA'sı ile karşılaştırılınca Müslüme'nin dedesinin aslında babası olduğu ortaya çıkmıştı. 

Adli Tıp Kurumu, bu iğrenç gelişmenin ardından Hasan Yağal'ın DNA örneğini, 14 yaşındaki diğer torunu ile de karşılaştırdı. DNA sonuçlarına göre 70 yaşındaki Yağal'ın, Müslüme'nin ablasının da babası olduğu ortaya çıktı. 

Müslüme'nin ölümünün ardından gözaltına alınan 8 aile bireyinin serbest bırakılmasına rağmen, dede Yağal hakkında tutuklama kararı çıkmıştı. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@