28 Nisan Cumhurbaşkanlığı Atama Kararları: Sağlık Bakanlığı'na Atama Yapıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan atama kararlarında Sağlık Bakanlığı'na Genel Müdür ataması yapıldı. Karar ile Sağlık Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğüne Selami Kılıç atandı.

28 Nisan Cumhurbaşkanlığı Atama Kararları: Sağlık Bakanlığı'na Atama Yapıldı

28 Nisan tarihinde yayımlanan Resmi Gazete'de, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirilen atama kararları yayımlandı. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan atama kararları kapsamında tek bir kuruma atama yaptı. İlgili karara göre Sağlık Bakanlığı bünyesinde açık durumda bulunan Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü pozisyonuna atama yapıldı. 

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN ATAMA

28 Nisan 2021 Tarihli ve 31468 Sayılı Resmi Gazete'de, ilan edilen tek bir karar yer aldı. 

"Sağlık Bakanlığında Açık Bulunan Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğüne, Selami KILIÇ’ın Atanması Hakkında Karar (Karar: 2021/208)" adıyla yayımlanan karar kapsamında Sağlık Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğüne Selami Kılıç'ın ataması yapıldı. 

Karar Metni

Yapılan atamaya ilişkin Resmi Gazete'de "Cumhurbaşkanlığından: Karar: 2021/208 Sağlık Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Selami KILIÇ atanmıştır." düzenlemesi yer aldı. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@