Yayladüzü Belediyesi Daimi Kamu İşçisi Alımı

Ağrı Yayladüzü Belediyesine daimi sürekli işçi statüsünde 4 kamu işçisi alınacak. KPSS Şartı YOK…

Kamu Personel Alım İlanları 27.12.2015, 12:49
Yayladüzü Belediyesi Daimi Kamu İşçisi Alımı

Ağrı Yayladüzü Belediyesince yayınlanan ilana göre Fırıncı Ustası, İş Makineleri tamircisi, oto tamircisi ve resepsiyon görevlisi olmak üzere toplamda 4 kamu personeli alınacaktır.

İlana başvurmak isteyen adaylar Ağrı İŞKUR il müdürlüğüne veya İŞKUR web sayfasından en geç 28 Aralık 2015 tarihine kadar Ağrı ve ilçelerinde ikamet edenlerin başvuruları alınacaktır. Resepsiyon görevlisi dışında ki ilan için İlköğretim mezunu adayların başvura yapabilecektir. Resepsiyon görevlisi için önlisans mezunu olma şartı aranmaktadır.

KPSS puanı aranmadığından işe alım sürecinde kura usulü uygulanacağından başvuru yapan adaylar arasında kura noter huzurunda Yayladüzü Belediyesinde 29 Aralık 2015 tarihinde yapılacaktır. Sadece Resepsiyon görevlisi için 2014 KPSS sınavına girmiş olma ve KPSSP93 puan türünden en az 60 puana sahip adayların başvuruları kabul edilecektir.

Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Talep tarihi içerisinde ikamet değişikliği olması halinde, başvurular kabul edilmeyecektir.

Kaynak: Mymemur

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@