Ttk Ötv'siz Motorin Alacak

ANKARA(ANKA) - Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü, açık ihale usulüyle 50 bin litre ÖTV’siz motorin satın alacak. Türkiye Taşkömür&uum

Ttk Ötv'siz Motorin Alacak

ANKARA(ANKA) - Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü, açık ihale usulüyle 50 bin litre ÖTV’siz motorin satın alacak.

Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü 50 bin litre ÖTV’siz motorin alım ilanını bugünkü Resmi Gazete’de yayınlayarak duyurdu. Firmalar motorinin fiyatını Zonguldak merkezdeki römorköre teslim edilecek şekilde teklif edecekler. İhale 13 Mart 2015 tarihinde saat 15.00’da gerçekleştirilecek.

İstekli ihale konusu alımla veya benzer işlerle ilgili olarak ilk ilan tarihinden geriye doğru son beş yıl içinde yurt içinde veya yurt dışında kamu veya özel sektörde, teklif ettiği bedelinin yüzde 30’u oranında tek bir sözleşme kapsamında gerçekleştirdiği kesin kabul işlemleri tamamlanan mal alımları ile ilgili iş deneyimini gösteren belgelerini verecekler. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif, en düşük fiyat esasına göre belirlenecek. Bu ihaleye tüm yerli istekliler katılabilecek. İhale dokümanı Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü Satınalma Dairesi Başkanlığı Mithatpaşa Mah. Bülent Ecevit Caddesinde Bahçelievler-Ankara adresinde görülebilir ve şartnameler 30 TL karşılığı aynı adreslerden temin edilebilecek. Teklifler en geç 11 Mart 2015 Çarşamba günü saat 15.00’a kadar Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü Satınalma Dairesi Başkanlığına elden teslim edilebileceği gibi iadeli - taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilecek. Ancak postada doğabilecek gecikmeden idare sorumlu olmayacak.

İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatlarının çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden verecekler. İhale sonucu üzerine ihale yapılan istekliyle her bir iş kaleminin miktarı ile iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden birim fiyat sözleşme düzenlenecek. İhalede kısmi teklif verilemeyecek. (ANKA)

Anahtar Kelimeler:
ttk ötv motorin alacak
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.