Tta Gayrimenkul A.ş, 13 İlde Taşınmaz Özelleştirecek

tta Gayrimenkul A.Ş., Afyon, Aydın, Denizli, Hatay, Gaziantep, Manisa, Giresun, Kastamonu, Gaziantep, Tunceli, Yozgat, Adana ve Çorum’da yer alan 19 taşınmazı satış yöntemiyle özelleştirecek.

Kamu Personel Alım İlanları 01.09.2015, 11:11
Tta Gayrimenkul A.ş, 13 İlde Taşınmaz Özelleştirecek

-tta Gayrimenkul A.Ş., Afyon, Aydın, Denizli, Hatay, Gaziantep, Manisa, Giresun, Kastamonu, Gaziantep, Tunceli, Yozgat, Adana ve Çorum’da yer alan 19 taşınmazı satış yöntemiyle özelleştirecek.

ANKARA(ANKA) - tta Gayrimenkul A.Ş., Afyon, Aydın, Denizli, Hatay, Gaziantep, Manisa, Giresun, Kastamonu, Gaziantep, Tunceli, Yozgat, Adana ve Çorum’da yer alan 19 taşınmazı satış yöntemiyle özelleştirecek.

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre, ta Gayrimenkul A.Ş., Afyon, Aydın, Denizli, Hatay, Gaziantep, Manisa, Giresun, Kastamonu, Gaziantep, Tunceli, Yozgat, Adana ve Çorum’da yer alan 19 taşınmazı satış yöntemiyle özelleştirecek. Taşınmazlar için belirlenen geçici teminat tutarı 500 TL ile 1 milyon 500 bin TL arasında değişecek. Söz konusu taşınmazlar için yapılacak ihaleler, 7 – 21 Ekim ile 4 Kasım 2015 tarihlerinde gerçekleştirilecek.  İhaleler, pazarlık usulü ile gerçekleştirilecek. İhale Komisyonunca gerekli görüldüğü takdirde ihaleler, pazarlık görüşmesine devam edilen teklif sahiplerinin katılımı ile açık artırma suretiyle sonuçlandırılabilecek. Katılımcılar ayrı ayrı olmak koşuluyla, birden fazla ihaleye teklif verebilecekler.  Özelleştirme işlemleri; KDV ile her türlü vergi, resim ve harçtan muaf olacak.  (ANKA)

(AR/ORH)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@