Tta Gayrimenkul 4 İlde 9 Taşınmazı Özelleştirecek

ANKARA(ANKA) -TTA Gayrimenkul A.Ş., Aydın, Gaziantep, İstanbul ve Van’da yer alan 9 taşınmazı satış yöntemiyle özelleştirecek. Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre, TTA Gayrimenkul A.Ş., Aydın’ın Nazilli,

Kamu Personel Alım İlanları 04.03.2015, 10:12
Tta Gayrimenkul 4 İlde 9 Taşınmazı Özelleştirecek

ANKARA(ANKA) -TTA Gayrimenkul A.Ş., Aydın, Gaziantep, İstanbul ve Van’da yer alan 9 taşınmazı satış yöntemiyle özelleştirecek.

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre, TTA Gayrimenkul A.Ş., Aydın’ın Nazilli, Gaziantep’in Şehitkamil, İstanbul’un Avcılar ve Van’ın İpekyolu İlçesinde yer alan yer alan 9 taşınmazı satış yöntemiyle özelleştirecek. Söz konusu taşınmazlar için geçici teminat bedeli 7 bin TL ile 1 milyon 500 bin TL arasında değişecek. İhaleler, pazarlık usulü ile 7 Nisan 2015 tarihinde gerçekleştirilecek. İhale Komisyonunca gerekli görüldüğü takdirde ihaleler, pazarlık görüşmesine devam edilen teklif sahiplerinin katılımı ile açık artırma suretiyle sonuçlandırılabilecek. Katılımcılar ayrı ayrı olmak koşuluyla, birden fazla ihaleye teklif verebilecekler. İhalelere katılmak için İhale Şartnamesinin satın alınması zorunlu olacak. İhale Şartnamesi; 200 TL ile 2 bin TL arasında olacak. Özelleştirme işlemleri; KDV ile her türlü vergi, resim ve harçtan muaf olacak.  (ANKA)

(AR/ÖZK)

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@