Tse, 32 Firmanın Sözleşmesini Fesh Etti

ANKARA(ANKA) -Türk Standartları Enstitüsü, 32 firmanın hizmet yeterlilik sözleşmesini fesh etti. Sözleşmesi fesh edilen firmalar arasında Süha Petrol ve Petrol Ürünleri Ticaret A.Ş. de var. Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında

Kamu Personel Alım İlanları 10.05.2015, 11:21
Tse, 32 Firmanın Sözleşmesini Fesh Etti

ANKARA(ANKA) -Türk Standartları Enstitüsü, 32 firmanın hizmet yeterlilik sözleşmesini fesh etti. Sözleşmesi fesh edilen firmalar arasında Süha Petrol ve Petrol Ürünleri Ticaret A.Ş. de var.

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre, Türk Standartları Enstitüsü, 13 firmanın sözleşmesini yıllık vizesinin yaptırmadığı gerekçesiyle, 10 firmanın sözleşmesini kendi isteğiyle, 6 firmanın sözleşmesini talimata aykırı bulduğu için, 1 firmanın sözleşmesini ara kontrolü olumsuz bulduğu için, 1 firmanınkini vizesini yenilemediği gerekçesiyle, 1  firmanın sözleşmesini de standart değişikliği olumsuz olduğu için sonlandırdı.Sözleşmesi fesh edilen firmalar arasında Süha Petrol ve Petrol Ürünleri Ticaret A.Ş.'de var. Söz konusu fesh işlemleri 19  Ocak - 27 Nisan 2015 tarihleri arasında gerçekleştirildi. (ANKA)

(AR/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@