Toki'den Edirne'de Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşım İşi İhalesi

ANKARA (ANKA) - Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Edirne'nin Merkez ilçesinde yer alan arsada satış karşılığı gelir paylaşım işi ihalesi yapacak.  Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre, Başbakanl

Kamu Personel Alım İlanları 08.05.2015, 10:57
Toki'den Edirne'de Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşım İşi İhalesi

ANKARA (ANKA) - Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Edirne'nin Merkez ilçesinde yer alan arsada satış karşılığı gelir paylaşım işi ihalesi yapacak. 

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre, Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Edirne'nin Merkez ilçesinde yer alan arsada satış karşılığı gelir paylaşım işi ihalesi yapacak. 

İhale, yerli ve yabancı inşaat firmalarına ve bunların kendi aralarında ya da finans kuruluşlarıyla yapacakları ortak girişimlere açık olacak. Ancak bu uluslararası bir ihale olmayacak.
İhale için başvuracak istekliler, ihale dosyası ve eklerini, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı İstanbul Hizmet Binası Halkalı Küçükçekmece / İstanbul adresinden 08.30 - 17.30 saatleri arasında 500 TL yatırarak satın alabilecekler.
Teklif dosyaları, en geç 25 Mayıs 2015 tarihine ve saat 15.00’ e kadar, sıra numaralı alındılar karşılığında; Toplu Konut İdaresi Başkanlığı İstanbul Hizmet Binasındaki adrese teslim edilecek. (ANKA)

(AR/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@