Toki, 29 İlde 125 Taşınmazı Satışa Çıkarıyor

TOKİ, Ankara, İstanbul, Bursa, Adana, Balıkesir, Diyarbakır, Malatya, Trabzon ve Erzincan gibi büyük şehirlerin de aralarında bulunduğu 29 ilde 125 taşınmazı satışa çıkaracak.

Kamu Personel Alım İlanları 26.07.2015, 13:35
Toki, 29 İlde 125 Taşınmazı Satışa Çıkarıyor

ANKARA(ANKA) –- TOKİ, Ankara, İstanbul, Bursa, Adana, Balıkesir, Diyarbakır, Malatya, Trabzon ve Erzincan gibi büyük şehirlerin de aralarında bulunduğu 29 ilde 125 taşınmazı satışa çıkaracak.

 Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Ankara, İstanbul, Bursa, Adana, Balıkesir, Diyarbakır, Malatya, Trabzon ve Erzincan gibi büyük şehirlerin de aralarında bulunduğu 29 ilde 125 taşınmazı satışa çıkaracağını duyurdu. Açık arttırma yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek taşınmalar yüzde 10-15-25 peşin 96-108-120 ay vade seçenekleriyle alıcıya sunulacak. TOKİ, Erzincan Üzümlü’deki işyerlerini ise 7 bin 500 liradan başlayan fiyatlarla açık arttırma yöntemiyle satacak. 11 Ağustos’ta 2015 tarihinde düzenlenecek açık arttırmada; Adana, Afyonkarahisar, Ankara, Aydın, Balıkesir, Bursa, Bolu, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Gaziantep, Hatay, Iğdır, İstanbul, Kahramanmaraş, Kırıkkale, Malatya, Mersin, Ordu, Osmaniye, Sivas, Şanlıurfa, Tokat, Trabzon, Yozgat, Zonguldak illerinde, 97 işyeri ve 28 konut olmak üzere toplam 125 taşınmaz satışa sunulacak.

-KUZEY ANKARA’DA 16 KONUT SATILACAK-

Ankara’da Esenboğa Havalimanı yolundaki Kuzey “Ankara Kentsel Yenileme Projesinde” 16 konut da satışa çıkarılacak taşınmazlar arasında yer alıyor. Kuzey Ankara Kentsel Yenileme Projesi konutları 100 bin lira üzerinden açık arttırmaya sunulacak. Etimesgut ilçesinde bir konut ile Şereflikoçhisar’da iki işyeri de alıcıya sunulacak.

-İSTANBUL KAYABAŞI’NDA 60 BİN LİRAYA İŞYERİ-

İstanbul’un Gaziosmanpaşa Taşoluk’ta 2 işyeri, Küçükçekmece Kayabaşı’nda bir işyeri de satışa çıkarıldı. Kayabaşı’nda alıcıya sunulan işyeri 60 bin liradan yatırımcıya sunuldu. Ayrıca İstanbul Sulukule’de de 4 konut satışa sunulan taşınmazlar arasında bulunuyor. Trabzon Bahçecik Zağnos Vadisi’nde de 13 işyeri satılıyor. Zağnos Vadisi’ndeki işyerleri 18 bin liradan başlayan fiyatlarla satılacak.

Müzayede İstanbul Şişli’de bulunan Turyap Müzayede Salonu’nda saat 14.00’te yapılacak. TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki merkez binasından müzayedeye canlı bağlantı yoluyla teklifler alınabilecek. (ANKA)

(ÖZ/ÖZK)

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@