Sgk, 6 İlde 12 Gayrimenkul Satacak

ANKARA(ANKA) -Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı, Ankara, İstanbul, Batman, Adana, Elazığ ve Tekirdağ'da 12 gayrimenkul satacak. Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre, Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı, Ank

Kamu Personel Alım İlanları 25.05.2015, 13:07
Sgk, 6 İlde 12 Gayrimenkul Satacak

ANKARA(ANKA) -Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı, Ankara, İstanbul, Batman, Adana, Elazığ ve Tekirdağ'da 12 gayrimenkul satacak.

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre, Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı, Ankara'da 2, İstanbul'da 2, Batman'da 2, Adana'da 3, Elazığ'da 1, Tekirdağ'da 2 olmak üzere toplam 12 gayrimenkulü açık artırmayla satacak.

Teklif ve belgeler, İhale günü, İhale saatine kadar ihalenin yapılacağı Adakale Sokak Kızılay/Ankara (Sosyal Güvenlik Kurumu İnşaat ve Emlak Daire Başkanlığı) adresine teslim edilecek. İhale Komisyonuna bizzat müracaat edilerek ihaleye iştirak edilecek. Posta ve başka yöntemlerle ihaleye iştirak edip ihaleye katılmayan teklif sahibinin teklifi son ve kesin teklif olarak kabul edilecek. İhale gün ve saatinden sonra İdareye ulaşan teklif ve belgeler değerlendirmeye alınmayacak. Söz konusu muhammen bedel 193 bin TL ile 22 milyon TL arasında olacak. İhale 16-17 Haziran 2015 tarihinde gerçekleştirecek. (ANKA)

(AR/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@