SGK 2 Bin 610 Memur Personel Alacak

Memur adayları dikkat! SGK 2 Bin 610 Memur Personel Alacak! SGKSosyal Güvenlik Kurumu 2016 senesinde denetimlerini arttırmak ve yeni çalışmalar planlamaları için çok sayıda alım gerçekleştirecektir. Bu planlamalar ve bünyesinde bulunan personel ihtiyacını karşılamak için 2 iş pozisyonu için alım yapacak olan kurumun bu alımlarını hangi tarihte gerçekleştireceği bilinmemektedir.

Kamu Personel Alım İlanları 03.05.2016, 09:28 03.05.2016, 09:34
SGK 2 Bin 610 Memur Personel Alacak
memuruz.net - SGK-Sosyal Güvenlik Kurumu 2016 senesinde denetimlerini arttırmak ve yeni çalışmalar planlamaları için çok sayıda alım gerçekleştirecektir. Bu planlamalar ve bünyesinde bulunan personel ihtiyacını karşılamak için 2 iş pozisyonu için alım yapacak olan kurumun bu alımlarını hangi tarihte gerçekleştireceği bilinmemektedir.

Alınacak İş Pozisyonları

- Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcısı,
- Sosyal Güvenlik Denetmeni,

Alımlar ne zaman yapılacak?

Sosyal Güvenlik Kurumu - SGK'nın 2 bin 610 kişilik memur personel alımına ilişkin henüz bir tarih bulunmamaktadır. İlerleyen aylarda bu alıma ilişkin daha ayrıntılı bilgilerin geleceğini düşünmekteyiz.

Zorunlu trafik sigortası, 65 yaş aylıkları, Kanal İstanbul Projesi ve terörizmin finansmanı suçuyla mücadelede yeni düzenlemeler içeren "torba kanun" tasarısı TBMM Başkanlığına sunuldu.

65 Yaşını Doldurmuş Muhtaç, Güçsüz ve Kimsesiz Türk Vatandaşlarına Aylık Bağlanması Hakkında Kanun ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı, 65 yaş aylığı alanların, kimin yanında yaşarsa yaşasın, maaşlarını kesintisiz ve duraksama olmadan almasını öngörüyor.

Kanal İstanbul Projesi için yasal düzenleme getiren tasarı, kentsel dönüşüm kapsamındaki izinsiz yapılara elektrik, su ve doğal gaz bağlanmasını, gençlerin genel sağlık sigortası prim borçlarının silinmesini, zorunlu trafik sigortasında sigorta şirketlerinin yükümlülüklerinin azaltılmasını, kayıt dışılıkla mücadelede etkinliği artırmak amacıyla 2 bin 610 sosyal güvenlik denetmeni ve sosyal güvenlik denetmen yardımcısı kadrosu ihdas edilmesini içeriyor. Tasarı terörizmin finansmanı suçuyla mücadelede yeni tedbirler getirirken, kamu arazisi tahsis edilen turizm şirketlerinin yapması gereken ödemelerin 1 yıl süreyle ertelenmesini öngörüyor. 

 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@