Rtük'ten Van'da Satılık Arsa

ANKARA(ANKA) -Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, Van Merkez'de yer alan üç kargir binayı kapalı teklif usulüyle peşin bedelle satacak. Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu’nun

Kamu Personel Alım İlanları 15.04.2015, 10:09
Rtük'ten Van'da Satılık Arsa

ANKARA(ANKA) -Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, Van Merkez'de yer alan üç kargir binayı kapalı teklif usulüyle peşin bedelle satacak.

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu’nun mülkiyetinde bulunan Van’ın Merkez İlçesi Yalı Mahallesi İskele Cad. Eski RTÜK Yerleşkesi bulunan 3 kargir bina kapalı teklif usulüyle peşin bedelle satışa çıkartıldı. Söz konusu arsa için muhammen bedel 4 milyon 498 bin TL olacak. İstekliler muhammen bedelin yüzde 3’ü oranında geçici teminat verecekler.

İhale dokümanı; Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Üniversiteler Mahallesi Bilkent - Çankaya/Ankara adresinde mesai saatleri içerisinde görülebilir ve bedelsiz olarak temin edilebilecek. İstekliler, teklif mektuplarını ihale günü saat 14.00’e kadar sıra numaralı alındılar karşılığında Taşınmaz Mal Satış İhale Komisyon Başkanlığına teslim edecekler. Bu saatten sonra verilen teklifler kabul edilmez ve açılmaksızın iade edilecek. Teklifler iadeli taahhütlü olarak da gönderilebilir. Posta ile gönderilecek tekliflerin ihale günü saat 14.00’e kadar Taşınmaz Mal Satış İhale Komisyonu Başkanlığına ulaşması şart olacak. Satışa konu taşınmazın satış ihalesi, 12 Mayıs 2015 Salı günü saat 14.00'da Üniversiteler Mahallesi Bilkent - Çankaya/Ankara adresinde bulunan Radyo ve Televizyon Üst Kurulu merkez hizmet binasında yapılacak. (ANKA)

(AR/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@