KOSGEB sözleşmeli personel alım ilanı

İş arayan memur adayları bu habere dikkat! KOSGEB sözleşmeli personel alım ilanı yayınladı. İşte ilanın tüm ayrıntıları...

Kamu Personel Alım İlanları 04.03.2016, 00:07 04.03.2016, 00:31
KOSGEB sözleşmeli personel alım ilanı
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB), Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığına sınavla sözleşmeli personel statüsünde 10 personel alımı yapılacak.

21-31 Mart 2016 tarihleri arasında yapılacak alım için başvurularda adayların en az dört yıllık eğitim veren fakültelerin bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği, endüstri mühendisliği, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümlerinden mezuniyet şartı aranmaktadır.

Başvuru yapacak adaylar KPSS puanı ile başvurmak isteyenler 2014 veya 2015 KPSS puanı ile başvuru yapabilmektedir. KPSS puanı olmayanların başvurularında ise adayları KPSS puanı 70 olarak değerlendirilecektir.
Başvurular en geç 31 Mart 2016 tarihine kadar KOSGEB internet sitesinde yayımlanan ilan metninde yer alan başvuru formunun elektronik ortamda doldurulması sonucu yapılacaktır. Ayrıca adaylar, fotoğraflarını ve mezuniyet belgelerini elektronik ortamda taratıp başvuru formuna eklemeleri zorunludur. Başvuruda bulunan adaylardan sözlüye katılma şartlarını taşıyan adaylar 1 Nisan 2016 tarihinde yayınlanacak olup alım yapılacak sayının 5 katı kadar aday, sözlü sınava çağırılacaktır.

Tüm aşamaları başarı ile tamamlayıp sözleşme imzalayan adaylar aylık en düşük 8.668 TL en yüksek 13.002 brüt maaş alacak.

Memuruz.net
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@