Kızılay 3 İldeki Hurdalarını Satacak

ANKARA(ANKA) - Kızılay, Ankara, Düzce ve İstanbul'da hurda ve ekonomik ömrünü tamamlamış araçların satışını açık artırmayla satacak. Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre Kızılay, Ankara’nın Etimesgut İlçe

Kamu Personel Alım İlanları 18.05.2015, 12:20
Kızılay 3 İldeki Hurdalarını Satacak

ANKARA(ANKA) - Kızılay, Ankara, Düzce ve İstanbul'da hurda ve ekonomik ömrünü tamamlamış araçların satışını açık artırmayla satacak.

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre Kızılay, Ankara’nın Etimesgut İlçesinde yer alan Kızılay Etimesgut Yerleşkesinde, Düzce’nin Kaynaşlı İlçesinde yer alan Batı Karadeniz Bölge Afet Yönetimi Merkezinde ve son olarak İstanbul’un Kartal İlçesinde yer alan Marmara Afet Yönetim Merkezinde bulunan hurda ve ekonomik ömrünü tamamlamış araçların satışını açık artırma ile yapacak. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için ihale şartnamesinde belirtilen belgeleri hazırlayarak, Kızılay Etimesgut Yerleşkesinde bulunan Sosyal Tesis Binasına 14 Haziran 2015 tarihinde saat 12.30’a kadar teslim etmeleri gerekecek. İhale 14 Haziran 2015 tarihinde saat 13.30 ile 18.00 arasında Kızılay Etimesgut / Ankara adresinde bulunan Etimesgut Yerleşkesi Sosyal Tesislerinde yapılacak. Telgraf, mail ve faksla yapılacak müracaatlar dikkate alınmayacak. (ANKA)

(AR/ORH)

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@