Kat Karşılığı İnşaat İşi İlanı

ANKARA(ANKA) - Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Ankara’nın Etimesgut İlçesi Eryaman Mahallesi içerisinde bulunan ve imar planında Spor Alanı, Sporcu Konaklama Alanı, Konut Alanı ve Sosyal Kültürel Tesis kullanım alanlı

Kamu Personel Alım İlanları 09.03.2015, 10:22
Kat Karşılığı İnşaat İşi İlanı

ANKARA(ANKA) - Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Ankara’nın Etimesgut İlçesi Eryaman Mahallesi içerisinde bulunan ve imar planında Spor Alanı, Sporcu Konaklama Alanı, Konut Alanı ve Sosyal Kültürel Tesis kullanım alanlı parseller üzerine kapalı teklif usulü ile kat karşılığı inşaat yaptıracak.

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre, mülkiyeti Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne ait Etimesgut İlçesi, Eryaman Mahallesi içerisinde bulunan ve imar planında Spor Alanı, Sporcu Konaklama Alanı, Konut Alanı ve Sosyal Kültürel Tesis kullanım alanlı ada/parseller üzerine kapalı teklif usulü ile kat karşılığı inşaat yaptırılacak. Söz konusu katlar için 5 milyon 119 bin 800 TL ile 181 milyon 668 bin 939 TL olacak. İhale 19 Mart 2015 Perşembe günü saat 14.00’de Hipodrom Caddesi Yenimahalle/Ankara adresindeki Ankara Büyükşehir Belediyesi binası içerisindeki Belediye Encümen Salonunda yapılacak.  

İstekliler, son 5 yıl içerisinde tek sözleşmeye dayalı yapmış oldukları inşaat işlerinin keşif bedeli yapılacak işin toplam keşif bedelinin yüzde 100’ü kadar olacak iş bitirme belgesini tevsik edecek.  İşin keşif bedelinin yüzde 25’i kadar kullanılmamış nakit kredi, yüzde 25’ i kadar da banka referans mektubu verilecek.

İstekliler, istenilen belgelerle birlikte teklif mektuplarını en geç ihale günü saat 12.00’ye kadar ihalenin yapılacağı Encümen Başkanlığına, makbuz karşılığında verilmesi şart olacak. Bu saatten sonra verilecek teklif mektupları veya herhangi bir nedenden dolayı meydana gelecek gecikmeler kabul edilmeyecek.  (ANKA)

(AR/ÖZK)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@