İstanbul Defterdarlığı'ndan Gayrimenkul Satışı

ANKARA(ANKA) - İstanbul Defterdarlığı,  Beylikdüzü ve Bağcılar’da yer alan 3 gayrimenkulün satışını açık teklif usulüyle 25-26 Şubat 2015 tarihlerinde gerçekleştirecek. Resmi Ga

Kamu Personel Alım İlanları 12.02.2015, 11:49
İstanbul Defterdarlığı'ndan Gayrimenkul Satışı

ANKARA(ANKA) - İstanbul Defterdarlığı,  Beylikdüzü ve Bağcılar’da yer alan 3 gayrimenkulün satışını açık teklif usulüyle 25-26 Şubat 2015 tarihlerinde gerçekleştirecek.

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre, İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, Beylikdüzü ve Bağcılar’da yer alan 3 gayrimenkulün satışını açık teklif usulüyle 25-26 Şubat 2015 tarihlerinde gerçekleştirecek. Söz konusu gayrimenkuller için tahmini bedel 1 milyon 752 bin 270 TL ile 9 milyon 174 bin 500 TL arasında olacak.

Gayrimenkuller, satış bedelinin dörtte biri peşin kalan kısma kanuni faiz uygulanmak suretiyle 2 yıl içinde taksitle ödenebilecek.  İhaleye katılacakların nakit olarak yatırmak istedikleri geçici teminat makbuzlarını Defterdarlık Muhasebe Müdürlüğü ve Malmüdürlükleri veznelerine başvurmak suretiyle temin edebilecekler.  Satışı yapılan taşınmaz mallar 5 yıl süre ile Emlak Vergisine tabi olmayacak.  (ANKA)

(AR/ÖZK)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@