Gümrük Bakanlığı'ndan Çakmak Satışı

ANKARA(ANKA)-Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na bağlı Ergazi ve Trabzon İşletme Müdürlükleri 94 grup eşyanın satışını açık artırmayla yapacak. Satışı yapılacak tasfiyelik eşyaların aralarında çakmak da yer alıyor. Resmi Gazete’n

Kamu Personel Alım İlanları 07.05.2015, 15:59
Gümrük Bakanlığı'ndan Çakmak Satışı

ANKARA(ANKA)-Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na bağlı Ergazi ve Trabzon İşletme Müdürlükleri 94 grup eşyanın satışını açık artırmayla yapacak. Satışı yapılacak tasfiyelik eşyaların aralarında çakmak da yer alıyor.

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre, Trabzon Tasfiye İşletme Müdürlüğü’nce satışa esas bedeli 48,75 TL ile 254 bin 92 TL arasında değişen; kulaklık, şarj aleti, batarya, muhtelif oto aksam ve parçaları, madenci lambası, makaron, elmas ucu ve elmas testere aksamı, muhtelif taklit kol saati, muhtelif gözlük, gözlük çerçevesi, gözlük kabı ve gözlük merceği, izole güç elektrik paneli, asansör elektrik kontrol paneli, kestane balı, muhtelif cep telefonu aksamı, siyah çay 38 grup eşya, açık artırma suretiyle, 1461 İhale Salonunda (Doğu Karadeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü Binası Zemin Kat İskender Paşa Mahallesi Liman İçi Ortahisar/ Trabzon adresindeki ihale salonu) 21 Mayıs 2015 tarihi saat 09.30'da satışa sunulacak.

Ergazi Tasfiye İşletme Müdürlüğü’nce satışa esas bedeli 118 TL ile 430 bin 532 TL arasında değişen; 56 Kalem muhtelif eşya, hoparlör, çakmak, kulaklık, cep telefonu, fotoğraf makinası, bavul, araç mili, direksiyon kutusu gibi açık artırma suretiyle, Bahçekapı Mah. Okul Sok. No: 7 Şaşmaz/Ankara adresindeki ihale salonunda 26/ Mayıs 2015 tarihinde saat 09.30'da satışa sunulacak.

Açık Artırma Yöntemiyle Eşya Satış Şartnamesi ve ekleri 10 TL bedel karşılığı Trabzon ve Ergazi Tasfiye İşletme Müdürlüğü ile Bölge Müdürlüğünden alınabilecek. (ANKA)

(AR/ÖZK)


 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@