Gümrük Bakanlığı 66 Grup Tasfiyelik Eşya Satacak

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na bağlı İskenderun Tasfiye İşletme Müdürlüğü 12 Ağustos’ta 66 grup tasfiyelik eşyanın satışını açık artırmayla yapacak.

Kamu Personel Alım İlanları 06.08.2015, 14:22
Gümrük Bakanlığı 66 Grup Tasfiyelik Eşya Satacak

ANKARA(ANKA) - Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na bağlı İskenderun Tasfiye İşletme Müdürlüğü 12 Ağustos’ta 66 grup tasfiyelik eşyanın satışını açık artırmayla yapacak.

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Doğu Akdeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü İskenderun Tasfiye İşletme Müdürlüğü’nce satışa esas bedeli 2,20 TL ile 229 bin 816 TL arasında değişen; hekzametilen tetramin, dimetil anilin, elementel kükürt, cep telefonu, fotoğraf makinası, dahili harici hard disk, diz üstü bilgisayar, cep telefonu bataryası, şarj cihazı ve usb kablosu, nargile kömürü, telefon ve bluetooth kulaklığı, renkli duvar kâğıdı, boş ambalaj kâğıdı, araç ön panjur, sol arka stop lambası, sol ön farı, TV kumandası, uydu alıcısı, mozaik tablo, etilen glikon cinsi 66 grup eşya; açık artırma suretiyle İskenderun/Hatay adresinde 12 Ağustos 2015 tarihinde saat 09.30'da satışa sunulacak.

Açık Artırma Yöntemiyle Eşya Satış Şartnamesi ve ekleri 10 TL bedel karşılığı İskenderun Tasfiye İşletme Müdürlüğü ile Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüklerinden alınabilecek. (ANKA)

(AR/ÖZK)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@