Gümrük Bakanlığı, 171 Grup Tasfiyelik Eşya Satacak

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na bağlı İskenderun ve Bakırköy Tasfiye İşletme Müdürlüğü 171 grup tasfiyelik eşyanın satışını açık artırmayla yapacak.

Kamu Personel Alım İlanları 27.08.2015, 15:09
Gümrük Bakanlığı, 171 Grup Tasfiyelik Eşya Satacak

ANKARA(ANKA) -Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na bağlı İskenderun ve Bakırköy Tasfiye İşletme Müdürlüğü 171 grup tasfiyelik eşyanın satışını açık artırmayla yapacak.

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre, Doğu Akdeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü İskenderun Tasfiye İşletme Müdürlüğü’nce satışa esas bedeli 15 TL ile 937 bin 500 TL arasında değişen; matkap, testere, su püskürtme makinası, el planyası, şalter, hilti, spiral, oyma makinası, bijon sıkma makinası, tığ testere, hava kompresörü, çimentto, muhtelif cep telefonu, muhtelif cep telefonu aksesuarı, güvenlik kamerası, LCD Monitör, akü şarj maşası (büyük ve küçük boy), muhtelif oto aksamı ve parçaları, demir cevheri, bilya, motorsiklet aküsü, seyyar tezgah, florasan lambası, Beton vibratörü, Diş açma makinası, kalınlık inceltme makinası, hava kompresörü, elmas başlığı, kütlü pamuk (Yeniden İhraç Amaçlı Satışa sunulmuştur), Çay (Yeniden İhraç Amaçlı Satışa sunulmuştur), tava, jeneratör, bakır dökümü, muhtelif giyim eşyası, ayakkabı, sünger yatak, battaniye cinsi 60 grup eşya; açık artırma suretiyle Eski Denizciler Belediyesi Hizmet Binası İskenderun/Hatay adresinde 3 Eylül 2015 tarihinde saat 09.30'da satışa sunulacak.

İstanbul Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü Bakırköy Tasfiye İşletme Müdürlüğü’nce satışa esas bedeli 18 TL ile 400 bin TL arasında değişen; kumaş, oyuncak, ayakkabı, derin dondurucu, tekstil, ampul, gözlük çerçevesi, çanta, oto aksam ve parçası, oyun standı, boya tabancası, misket, çakmak, kol saati, kamera, şarj aleti, batarya, modem cihazı, okuma gözlüğü, aydınlatma cihazı, yapıştırıcı, elektrik malzemesi, güneş gözlüğü, game board, iplik, cep telefonu, halı, kilim, şal ve tesbih cinsi 111 grup muhtelif eşya da açık artırma ve pazarlık usulünce, Yeşilköy Mah. Yeni Havaalanı Bakırköy/İstanbul adresindeki ihale salonunda 11 Eylül 2015 tarihinde saat 09.00'da satışa sunulacak.

Açık Artırma Yöntemiyle Eşya Satış Şartnamesi ve ekleri (KDV dahil) 10 TL bedel karşılığı Bakırköy ve İskenderun Tasfiye İşletme Müdürlüğünden alınabilecek. (ANKA)

(AR/ÖZK)

 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@