Ekonomi Bakanlığı Dış Ticaret Uzman Yardımcısı Alacak

Ekonomi Bakanlığı 40 Dış Ticaret Uzman Yardımcısı alacak. 7 Eylül’de başlayacak başvurular 18 Eylül’de sona erecek.

Kamu Personel Alım İlanları 29.08.2015, 14:33
Ekonomi Bakanlığı Dış Ticaret Uzman Yardımcısı Alacak

ANKARA (ANKA) - Ekonomi Bakanlığı tarafından, Genel İdare Hizmetleri sınıfından 8’inci ve 9’uncu derece kadrolara atanmak üzere, giriş sınavı ile Dış Ticaret Uzman Yardımcısı alınacak.

Bugünkü Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre, Ekonomi Bakanlığı, mezun olunan alanlar itibarıyla İktisat'tan 10, Uluslararası İlişkiler'den 8, Kamu Yönetimi'nden 6, Hukuk'tan 4, Endüstri Mühendisliği'nden 8, Kimya Mühendisliği'nden 2, Maden Mühendisliği'nden 2 olmak üzere toplam 40 Dış Ticaret Uzman Yardımcısı alacak.

Bakanlık, yapılacak sınavlar sonucunda açıklanan sayılarda başarılı aday bulunmadığı takdirde, başarılı aday sayısı kadar eleman alabilir veya yukarıda belirtilen alanlar ve sayılar arasında değişiklik yapabilir.

Başvurular, 7 Eylül Pazartesi günü saat 9.00’da başlayacak ve 18 Eylül Cuma günü 18.00’de sona erecek. Başvurular “www.ekonomi.gov.tr” internet adresi üzerinden yapılacak, şahsen ve posta yoluyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecek.

-BAŞVURU-

Adaylardan başvuru için istenen belgeler şöyle:

T.C. Kimlik Numarası, yabancı dil sonuç puanı, diploma veya mezuniyet belgesi,  Vakıflar Bankası Ekonomi Bakanlığı Bürosu Şube Kodu: 709 TR590001500158007285014324 nolu TL hesabına sınav ücreti olarak 75 TL yatırıldığına dair banka dekontu. ATM veya başka bankalardan EFT yoluyla yapılacak ödemeler ile müracaat tarihleri dışında yapılacak ödemeler ve dekontlarında Ad Soyad - TC Kimlik Numaraları belirtilmeyen başvurular dikkate alınmayacak.

Başvuru yapacak adayların vesikalık Fotoğraf, Diploma, Yabancı dil belgesi ve Banka Dekontunu taratarak “.JPG formatında” ilgili bölümlere eklemeleri gerekiyor. (ANKA)

(HND/ORH)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@