Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 848 Memur Personel Alacak!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 848 Memur Personel Alacak! Çevre ve Şehircilik Bakanlığı diğer kamu kurumlarının yaptığı gibi bu yıl içerisinde de bünyesinde bulunan boş iş pozisyonlarına memur personel alımı yapacaktır.

Kamu Personel Alım İlanları 10.05.2016, 13:16 10.05.2016, 13:17
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 848 Memur Personel Alacak!
memuruz.net - Memur adayları bu habere dikkat! Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 848 Memur Personel Alacak! Çevre ve Şehircilik Bakanlığı diğer kamu kurumlarının yaptığı gibi bu yıl içerisinde de bünyesinde bulunan boş iş pozisyonlarına memur personel alımı yapacaktır. İşte tüm ayrıntılar....

Bakanlık bünyesinde 12 bin 752 olan personel sayısını 13 bin 600'e çıkartmayı 2016 yılı içinde hedeflemektedir. Bu sayıların ortaya çıkması ile birlikte bu yıl itibari ile bünyesine 848 memur personel alımı yapacağı da belirtilmiştir.

Alımlar hangi tarihte yapılacak? 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının personel memur sayısını arttıracağına dair bilgilerin ortaya çıkması ile birlikte 848 memur personelin ne zaman alınacağı merak konusu oldu. Ancak 848 alımın ne zaman gerçekleşeceği henüz netlik kazanmamıştır. İlerleyen aylarda diğer kamu kurumlarından olduğu gibi Bakanlığın alım ilanı gelir diye düşünmekteyiz.

848 memur personel alımı hakkında bilgi

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 2016'da gerçekleştireceği bu alımları merkezi ve taşra teşkilatları için yapacak olup, mevcut personel ve memurunda niteliğini arttırmayı hedeflediğini söyleyebiliriz. Bu alımlarını bünyesinde bulunan boş iş pozisyonları için yapacak olan Bakanlık, daha iyi hizmet vermek içinde yeni alımlar yapmayı planlamaktadır.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@