Bakanlık, 26 Mayıs'ta Açık Artırmayla ‘Sigara Kağıdı' Satacak

ANKARA (ANKA) - Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na bağlı Diyarbakır ve Kocaeli Tasfiye İşletme Müdürlükleri aralarında sigara kağıdının da bulunduğu 143 grup eşyanın satışını 26 Mayıs’ta açık artırmayla yapacak. Resmi Gazete’nin

Kamu Personel Alım İlanları 16.05.2015, 16:14
Bakanlık, 26 Mayıs'ta Açık Artırmayla ‘Sigara Kağıdı' Satacak

ANKARA (ANKA) - Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na bağlı Diyarbakır ve Kocaeli Tasfiye İşletme Müdürlükleri aralarında sigara kağıdının da bulunduğu 143 grup eşyanın satışını 26 Mayıs’ta açık artırmayla yapacak.

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre, Diyarbakır Tasfiye İşletme Müdürlüğü’nce satışa esas bedeli 11,40 TL ile 196 bin 357 TL arasında değişen; muh. cep telefonları ve akşamları, muh. elektronik eşya, depo, santrafüj, oto yedek parçası, güneş gözlüğü, gözlük çerçevesi, gözlük camı fırın, muh. yemek tabağı, muh. terlik, filtre, sigara kağıdı vb. olarak satışa sunulan 74 grup cinsi eşya; açık artırma suretiyle, Medya Mahallesi Muhabbat Bulvarı Kayapınar/Diyarbakır adresindeki İpekyolu Gümrük Kompleksi içerisinde bulunan Konferans Salonunda 26 Mayıs 2015 tarihinde saat 09.30’da satışa sunulacak.

Kocaeli Tasfiye İşletme Müdürlüğü’nce satışa esas bedeli 89,47 TL ile 1 milyon 260 bin 738 TL arasında değişen; konteyner, muhtelif oto parçası, sütyen, odun hamuru resivi, muhtelif elektronik aksam gibi 47 grup eşya; açık artırma suretiyle, Gebze Öğretmenevi Konferans Salonu, Muallimköy Girişi Gebze- Kocaeli adresindeki ihale salonunda 26 Mayıs 2015 tarihinde saat 09.30'da satışa sunulacak.

Açık artırma yöntemiyle Eşya Satış Şartnamesi ve ekleri 10 TL bedel karşılığı Kocaeli ve Diyarbakır Tasfiye İşletme Müdürlülerinden alınabilecek. (ANKA)

(AR/ORH)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@