202 Grup Eşyanın Satışı Açık Artırmayla Yapılacak

ANKARA(ANKA) - Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'na bağlı tasfiye işletme müdürlükleri 202 grup eşyanın satışını açık artırmayla yapacak. Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre,Bakırköy Tasfiye İşletme Müdürlüğü'

Kamu Personel Alım İlanları 03.04.2015, 14:28
202 Grup Eşyanın Satışı Açık Artırmayla Yapılacak

ANKARA(ANKA) - Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'na bağlı tasfiye işletme müdürlükleri 202 grup eşyanın satışını açık artırmayla yapacak.

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre,Bakırköy Tasfiye İşletme Müdürlüğü'nce satışa esas bedeli 107,61 TL ile 952 bin 260 TL arasında değişen; Plastik saat kutuları, Kumaş, Kol düğmesi kutusu, Ayakkabı, Paintball gözlüğü, Kaynak gözlüğü, Kaynak camı, Motorsiklet gözlüğü, Tekstil, Terlik, Perde, İplik, Gözlük Çerçevesi, Tenis topu, Çanta, Plastik hammaddesi, Oto aksam ve parçası, Kol saati, Polyester keçe, Elektrikli silikon tabancası, Kulaklık, Şarj aleti, Batarya, Parfüm, Fotoğraf makinası, Güneş gözlüğü, Takı ve Eşarp cinsi 145 grup eşya; açık artırma ve pazarlık usulünce, Yeşilköy Mah. Yeni Havaalanı Cad. Bakırköy/İstanbul adresindeki ihale salonunda 17 Nisan 2015 tarihinde saat 09.00'da satışa sunulacak.

İskenderun Tasfiye İşletme Müdürlüğü'nce satışa esas bedeli en az 45 TL ile en çok 9 bin 459 TL arasında değişen; Yeniden İhraç Amaçlı Olarak Satışa Sunulan Çay, Kahve, Toz Şeker ve toz içecek cinsi 57 grup eşya; açık artırma suretiyle Denizciler Mahallesi 109 Sokak No: 2 Eski Denizciler Belediyesi Hizmet Binası İskenderun/Hatay adresinde 8 Nisan 2015 tarihinde saat: 09.30'da satışa sunulacak.Açık Artırma Yöntemiyle Eşya Satış Şartnamesi ve ekleri 10 TL bedel karşılığı İskenderun  ve Bakırköy Tasfiye İşletme Müdürlüklerinden alınabilecek. (ANKA)

(AR/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@