Tarım Ve Orman Bakanlığı'nda Yeni Atamalar Resmi Gazete'de Yayımlandı!

Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesinde bazı pozisyonlar için atamalar yapıldı. Gıda ve Kontrol Genel Müdür Yardımcılığı, Et ve Süt Kurumu Yönetim Kurulu Üyeliği ve Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü 1. Hukuk Müşavirliğine atamalar gerçekleştirildi.

Tarım Ve Orman Bakanlığı'nda Yeni Atamalar Resmi Gazete'de Yayımlandı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzası ile Tarım ve Orman Bakanlığı'nda bazı pozisyonlar için atamalar yapıldığı bildiridli. Gerçekleştirilen atamalar Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI ATAMALARI

Cumhurbaşkanlığı Atama Kararnamesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla bugün Resmi Gazete'de yayımlandı. Bu kararnameye göre Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesinde bazı atamalar yapıldı.

GIDA VE KONTROL GENEL MÜDÜR YARDIMCILIĞINA ATAMA!

Edinilen bilgilere göre Tarım ve Orman Bakanlığı'nda açık olan Gıda ve Kontrol Genel Müdür Yardımcılığına Selman Ayaz atandı. 2021/119 sayılı kararname ile ataması gerçekleştirilen Selman Ayaz yeni görevine başlayacak.

ET VE SÜT KURUMU YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE ATAMA!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Tarım ve Orman Bakanlığı için onayladığı bir diğer atama kararı da Et ve Süt Kurumu Yönetim Kurulu Üyeliğine Hasan Hüseyin Aydemir'in getirilmesi oldu. Bu pozisyonun bir süredir boş olduğu ve son atama kararnamesi ile doldurulduğu açıklandı.

TOPRAK MAHSULLERİ OFİSİ HUKUK MÜŞAVİRLİĞİNE ATAMA!

Yayımlanan Atama Kararnamesi'nde Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü'nde açık bulunan 1. Hukuk Müşavirliğine İsmail Tezer'in atamasının yapıldığı belirtildi. Boş olan kadro bu şekilde dolduruldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan atama kararnamesinin neticesinde Tarım ve Orman Bakanlığı'nda yapılan yeni atamalarla görevlendirilenlerin pazartesi günü itibariyle yeni görevlerine başlayacakları bildirildi.

Uygulamalarımızı yükleyerek kamu haberlerini anlık olarak takip edebilirsiniz:

Kamu Gündemi Google Play Uygulaması

Kamu Gündemi App Store Uygulaması

Kamugundemi.com

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@