Talip Geylan Memurların Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bekledikleri Müjdeleri Açıkladı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çarşamba günü bazı müjdeler vereceğini açıklamasının ardından memurlar beklenti içerisine girdiler. Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı ve Türkiye Kamu-Sen Genel Sekreteri Talip Geylan da memurların Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan beklentilerini açıkladı.

Talip Geylan Memurların Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bekledikleri Müjdeleri Açıkladı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dün yaptığı açıklamada, “Çarşamba günü millete sesleniş konuşmamı özellikle seyretmenizi tavsiye ediyorum. Sizlere birçok güzellikleri orada takdim edeceğim.” demişti. Bu açıklama memurlarda büyük bir beklenti oluşturdu.

MEMURLARIN BEKLENTİLERİNİ AÇIKLADI!

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı ve Türkiye Kamu-Sen Genel Sekreteri talip Geylan bir açıklama yaparak memurların sesi oldu. Memurların Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bekledikleri müjdeleri duyuran Talip Geylan, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan umduğumuz şeyler var. Açıklayacağı konular için heyecanla bekliyoruz. Sayın Erdoğan konuşmasında memur ve emeklilere ek zam yapıyoruz, Şubat ayı içerisinde 60 bin öğretmen ataması yapıyoruz, sözleşmeli çalışanları kadroya alıyoruz, aile birliği sağlayamayan tüm çalışan eşleri birleştiriyoruz müjdelerini duyursun.” dedi.

ÇIĞ GİBİ DESTEK YAĞDI!

Talip Geylan'ın bu açıklamalarına sosyal medya üzerinden çok sayıda vatandaş destek verdi. Açıklanması istenilen beklentilerin geniş kesimlere hitap ettiğini söyleyen vatandaşlar bunların açıklanmasının gerçek anlamda müjde olabileceğini savundular.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN AÇIKLAYACAĞI MÜJDELER NELER OLACAK?

Öte yandan yarın akşam Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ne gibi müjdeler vereceğine dair çok büyük bir merak yaşanıyor. Bu müjdelere dair şu ana kadar siyaset kulislerine veya başka bir yere herhangi bir bilgi sızmadı. Adeta bir sır gibi saklanan müjdelerin ekonomi alanında olması tahmin edilirken çok sayıda vatandaşı etkileyeceği öngörülüyor.

Kamugundemi.com

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@