Milli Eğitim Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı Son Başvuru Tarihi Değişti!

Milli Eğitim Bakanlığı bir son dakika açıklaması yaparak Unvan Değişikliği e-Sınavı'na bir duyuru yayınladı. Buna göre sınav başvuru tarihleri için süre uzatımı yapıldı.

Milli Eğitim Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı Son Başvuru Tarihi Değişti!

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı. Milli Eğitim bakanlığı personeline yönelik gerçekleştirilecek olan Unvan Değişikliği Sınavı için başvuru tarihlerinin uzatıldığı bildirildi.

Milli Eğitim Bakanlığı personellerine yönelik olarak 2-3 ve 4 Mart 2021'de gerçekleştirilecek olan unvan değişikliği sınavı e-Sınav olarak yapılacak. Bu sınava dair klavuzu dahan önceden açıklayan Milli Eğitim Bakanlığı başvuru sürelerine dair bilgileri de kamuoyuna duyurmuştu. Ancak gelen talepler karşısında bu başvuru sürelerinde değişikliğe gidildiği bildirildi.

MEB UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVI SON BAŞVURU TARİHİ UZATILDI!

Daha önce Unvan Değişikliği e-Sınav başvuruları ile alakalı olarak başvuru sürelerini 4 Şubat 2021 ile 9 Şubat 2021 saat 23:59 olarak açıklayan Milli Eğitim Bakanlığı son başvuru süresini 11 Şubat 2021 saat 17:00'a kadar uzattı. Ayrıca buna bağlı olarak sınav ücreti yatırılma süresi de 15 Şubat 2021'e kadar uzatıldığı bildirildi.

MEB UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ e-SINAV ÜCRETİ E KADAR?

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerçekleştirilecek olan MEB Unvan Değişikliği Sınavı için 100 TL sınav icreti belirlendi. Daha önce bu sınav ücretini yatıranlardan ise herhangi bir fark talep edilmeyecek. Bu sınav ücretini yatırmak isteyenler MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğüne bağlı olan Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü hesabına internet sitesi üzerinden tüm bankaların kredi kartıyla ödeme yapabilecekler. Ayrıca Ziraat Bankası, Vafıkbank ve Halkbank'ın internet bankacılığı veya ATM kanalı üzerinden de ödeme gerçekleştirilebilecek.

Kamugundemi.com

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@